İstinye Park İzmir Avm

İzmir Balçova’da Üçkuyular bölgesi

İstinye Park İzmir Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

İzmir İstinye Park AVM ilhbahar 2021'de açılıyor...

İzmir İstinye Park AVM /OTEL projesi İzmir Balçova’da Üçkuyular bölgesinde inşaatı sürüyor. Orjin Grup tarafından hayata geçirilen İstinyePark İzmir Projesi, İzmir ekonomisine ve istihdama büyük katkı sağlayacağı öngörülmektir. Ayrıca her gelir grubuna hizmet sunmanın yanında stinyePark İzmir Projesi, alışveriş turizminin yanı sıra, proje bünyesinde yer alacak olan 5 yıldızlı otel ve kongre merkezi ile yerel ve bölgesel turizme de katkı sağlaması düşünülüyor.

Proje kapsamında sadece bir AVM ve otel değil, çevresinde yer alan 80 bin metrekare büyüklüğünde arazi şehir parkı olarak düzenlenecek. Alışveriş merkezinde İstanbul’da olduğu gibi dünyanın en saygın markaları yer alacak. 270 dükkân ve 45 lokanta ve kafe bulunacak. İstanbul konseptinin yüzde 70’i burada olacak, yüzde 30’unda ise değişiklik yaparak yerele ağırlık verilecek.

İzmir İstinye Park İstanbul’daki ile aynı büyüklükte ve 84 dönümlük kapalı alanda kuruluyor. İstanbul’dakinden ayrıcalığı ise etrafında 80 dönümlük şehir parkının olması ve önünde denizin bulunması. Parkın düzenlemesi, bakımı ve yolların inşası ile otopark da İstinye Park projesi çerçevesinde yapılıyor. Uluslararası bir zincir tarafından işletilecek otel 240 odalı olacak ve bütün odaları deniz manzarasına sahip. Otelde 800 kişilik bir toplantı salonu olmak üzere çeşitli amaçlı salonlar da yer alacak. Avm bünyesinde 3.500 araçlık otopark yeraltına inşa ediliyor.

İzmir’in en otantik ve en canlı alışveriş semti olan tarihi Kemeraltı Çarşısı tüm atmosferiyle İzmir İstinye Park’ta yer alacak. Otantik pazar için 4.8 dönümlük bir alan ayrıldı. Pazar ve çarşı uzay çatı sistemiyle aydınlatılacak. Alışveriş merkezinin içi enerji ve özgüven hissi veren renkteki taze çiçeklerle donatılmış olacak. Çiçekler 10 günde bir değiştirilecek ve rehabilite edilecek.

İstinye Park İzmir Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Ersin uğur
Edinilmek istenen bilgiye istinaden ön bilgiye göre iyi bir yazı
Erol Aydın
Zefer bey İzmir'e böyle ğüzel yeşil Bi avm ve iş sahası kurduğunuz için size yüce Allah tan duacıyız
egemen
içerisinde spor salonu olacak mı?
Nejat Kaşlıoğlu
Balçova' da evimiz var. Taşınmak için İstinye Park'ın bitmesini bekliyoruz.
Hayatımıza renk katacağına inanıyoruz.
İyi çalışmalar...
Yavuz
İstinye Park ka
Personel alımı nı rereden yapıcak.
Mehmet bayka
Avm tam olarak ne zaman açılacak İnternet sitelerinde açılış tarihleri çok farklı
Semra
Eleman alımları ne zaman başlayacak
Müjdat
Merhaba İstinye park izmir ne zaman açılacak ve içerisinde bir spor salonu barındırmak mı net bir bilgi verebilme imkanınız var mı varsa paylaşabilir misiniz teşekkür ederim...kolay gelsin
AVM Gezginlerimizden serdaraziz
istinyepark kalitesi izmire yakışır.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ