Ege Perla AVM

Ozan abay cd Perla izmir

Tel: 444 74 96

Ege Perla AVM

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Ege’nin en güzel şehirlerinden İzmir’de Eylül 2018’de kapılarını açan Ege Perla, İzmir’in güzelliklerine güzellik katarak misafirlerini ağırlamaya başladı. Bölgenin ilk karma projesi olan Ege Perla, sadece alışveriş yapmak için değil, hayatınızın tüm sosyal ihtiyaçlarına cevap vermek üzerine kurgulandı.

İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında, İş GYO güvencesiyle keyifli bir yaşam alanı oluşturan Ege Perla, 490 milyon TL yatırımla İzmir’in önemli markalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. 81.000 metrekarelik alanda birbirinden seçkin 100’e yakın markasını misafirleri ile buluşturan Ege Perla, başarılı mimar Emre Arolat’ın imzasını taşırken, yönetimini ise Kanyon Yönetim üstleniyor. 

Türkiye’nin en önemli tiyatro sahnelerinden biri olan Toy Tiyatro’ya bünyesinde yer veren Ege Perla, kültür-sanat alanına yeni bir soluk getiriyor. MacFit spor salonu, Cinens Sinema salonları, 16.000m2’lik kıyı bandı düzenlemesi, 1000 m2’lik alanda tasarımı ve yeşil alanıyla dikkat çeken çocuk parkı ve 956 araç kapasiteli otoparkıyla Ege Perla sizi “Hayatı Yerinde Yaşa”maya davet ediyor. 

Ege Perla AVM'ı Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Mahmut Demir
Orası bir avm mi ? :))) başka kategoride değerlendirin bence :D
ecem
İzmir'e yeni bir soluk getirdi. Gerek manzarası, gerek hizmet anlayışı ve gerek markalarıyla her zaman tercih edilebilecek bir alışveriş merkezi.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ