Zorlu Center Avm /Shopping Mall

Zincirlikuyu Gayrettepe İstanbul

Tel: 0212 924 01 24

Zorlu Center Avm /Shopping Mall

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0212 353 62 14 Otopark: ilk 3 saat ücretsiz, 3-5 saat 12tl, 5-8 saat 18tl, 8-12 saat 24tl, 12-24 saat 42tl Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Zorlu Center Avm, 70.000 m2’lik kiralanabilir alanda yaklaşık 180 mağazası, 10 bin m2’lik ana meydanı, 12 bin m2’lik yan meydanı ve İstanbul’un zengin boğaz bitki örtüsüyle çevrelenen yarı açık - yarı kapalı özelliğiyle bir kent meydanı özelliğine sahip. Zorlu Center AVM, kalite ve lüksün adresi.

Zorlu Center AVM gurme konseptleriyle de farklı. Türkiye’ye ilk defa gelen Eataly, Jamie’s Italian, Tom’s Kitchen ve Morini gibi restoranların yanı sıra Köşebaşı, Günaydın, Far East ,Welldone, Cantinery gibi yerli restoranların yepyeni konseptleri Zorlu Center AVM’de ziyaretçileri ile buluşuyor. Yeni geliştirilen aydınlatma teknolojisiyle Zorlu Center AVM’nin kapalı katlarındaki ışık sistemi gün ışığının değişimlerine göre düzenleniyor. Zorlu Center AVM, sinema tutkunlarına, bünyesinde yer alan Cinemaximum’un 1.600 kişilik 2 adet VIP toplamda 14 adet salonu ile alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.

İstanbul’un çok önemli lokasyonunda yer alan Zorlu Center AVM, Levazım ve Zincirlikuyu’dan yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu Center’a kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center AVM’ye gelebiliyor.

Fotoğraflarla Zorlu Center Avm /Shopping Mall
Zorlu Center Avm /Shopping Mall'da Bulunan ATM'ler
Zorlu Center Avm /Shopping Mall'ı Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Zeynep S.
Oldukça kaliteli markalar var. Ama ürünler fiyatlı. Çok keyifli bir avm
Serdar a.
Zorlu center avmde Köprü katında güzel bir mescit var(Abdest alma yeri mevcut), ancak hoca olmadığı için cuma kılınmıyormuş. Fakat Levazım çıkışı tarafında çok yakın bir cami var.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ