Vialand Avm

İSTANBUL
Vialand Avm
Vialand Avm
AVM Telefon:
0212 600 01 00
Vialand Avm Haritası
Haritada Göster

Yeşilpınar Mh Girne Cd Eyüp istanbul

Vialand Avm Servis Saatleri

Otopark: Ücretsiz

Bu AVM’de ETKİNLİK OLUNCA

Türkiye'nin ilk uluslararası mega tema parkı, gösteri merkezi ve alışveriş merkezini bir arada barındıran Vialand, İstanbul Eyüp'te hizmete açıldı. Alışveriş Merkezi ve eğlence konseptini bir arada bulunduran Vialand, 2013'te ziyaretçilerine kapılarını açtı...


Vialand Avm

Vialand Avm'de 3000 Araçlık Açık Otopark, 5000 Araçlık Kapalı Otopark bulunmaktadır. Cumhuriyet tarihinin en büyük perakende yatırımı olan Vialand, Eyüp ve Gaziosmanpaşa Belediyesi sınırları içerisinde bulunan 600.000 m²'lik arazi üzerinde yükseldi. Kuzeyinde TEM Otoyolu ve güneyinde ise E5 Karayolu yer alan proje, mimarisi bakımından dünyada bir ilk. 100'e yakın futbol sahası büyüklüğündeki Vialand, alışveriş caddeleri bünyesindeki 140 bin m2 mağaza alanı, hedeflediği geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor.

Vialand Avm 'de mimari tasarım açısından birbirinden farklı 250 mağaza cephesi yer alırken, 100 m² ile 6500 m² aralığında değişen mağazalar yer alıyor. Vialand Alışveriş merkezi bir katı açık, bir katı kapalı olmak üzere iki ana kattan oluşuyor. Açık olan kat, cadde mantığında tasarlanırken, ziyaretçilere tramvay ile dolaşma imkanı da sunuluyor. Alışveriş merkezi bölümünde, geniş teraslı, ferah bir fast-food alanı ile buraya bağlantısı olan bir sinema katı da yer alıyor.

Vialand Avm bünyesindeki mega eğlence parkının girişindeki 2000 m2'lik alanda yükselen Şato, ziyaretçilerine masal dünyasının kapılarını aralarken, eski İstanbul'un günlük yaşamını günümüze taşıyan ana caddesi ile farklı mimari özellikler de sunuyor.

Vialand Avm Foto Galeri

  • Vialand Avm
  • Vialand Avm
  • Vialand Avm
  • Vialand Avm
  • Vialand Avm
  • Vialand Avm
7.9

Vialand Avm’ı Nasıl Buldunuz?

Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.

Puanlamayı BİTİR

Ziyaretçi Yorumları


  • Kayıtlı yorum bulunamadı.
    Bu AVM için ilk yorumu siz yapabilirsiniz..

Sen de Yorum Yaz