İsfanbul Avm

Yeşilpınar Mh Girne Cd Eyüp istanbul

T: 0212 600 01 00

İsfanbul Avm

Servis Saatleri Cinemaximum Otopark: Ücretsiz
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Türkiye'nin ilk uluslararası mega tema parkı, gösteri merkezi ve alışveriş merkezini bir arada barındıran İsfanbul (Eski adıyla Vialand), İstanbul Eyüp'te bulunuyor. Alışveriş Merkezi ve eğlence konseptini bir arada bulunduran İsfanbul, 2013'te ziyaretçilerine kapılarını açtı...


İsfanbul Avm'de 3000 Araçlık Açık Otopark, 5000 Araçlık Kapalı Otopark bulunmaktadır. Cumhuriyet tarihinin en büyük perakende yatırımı olan İsfanbul, Eyüp ve Gaziosmanpaşa Belediyesi sınırları içerisinde bulunan 600.000 m²'lik arazi üzerinde yükseldi. Kuzeyinde TEM Otoyolu ve güneyinde ise E5 Karayolu yer alan proje, mimarisi bakımından dünyada bir ilk. 100'e yakın futbol sahası büyüklüğündeki Vialand, alışveriş caddeleri bünyesindeki 140 bin m2 mağaza alanı, hedeflediği geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor.

İsfanbul Avm 'de mimari tasarım açısından birbirinden farklı 250 mağaza cephesi yer alırken, 100 m² ile 6500 m² aralığında değişen mağazalar yer alıyor. İsfanbul Alışveriş merkezi bir katı açık, bir katı kapalı olmak üzere iki ana kattan oluşuyor. Açık olan kat, cadde mantığında tasarlanırken, ziyaretçilere tramvay ile dolaşma imkanı da sunuluyor. Alışveriş merkezi bölümünde, geniş teraslı, ferah bir fast-food alanı ile buraya bağlantısı olan bir sinema katı da yer alıyor.

İsfanbul Avm bünyesindeki mega eğlence parkının girişindeki 2000 m2'lik alanda yükselen Şato, ziyaretçilerine masal dünyasının kapılarını aralarken, eski İstanbul'un günlük yaşamını günümüze taşıyan ana caddesi ile farklı mimari özellikler de sunuyor.

Fotoğraflarla İsfanbul Avm
İsfanbul Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,0
Ziyaretçi Yorumları
Üyelik Girişi İle Yorum Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ