PerlaVista Avm

AdnanKahveci Mh YavuzSultanSelim Blv Beylikdüzü

T: 0212 871 38 05

PerlaVista Avm

CinemaPink: 0212 873 11 14 Otopark: 0-3 saat arası ücretsiz
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Perlavista Avm, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Gürpınar ve Esenyurt ilçelerinin kesişme noktasında olup, Avcılar ve Hadımköy ilçelerine de hitap etmektedir. Perlavista Avm, 35.000 m2'lik kiralanabilir alanı ve 125 magazası ile ulusal ve uluslararası birçok markaya ev sahipligi yapmaktadır.

Perlavista Avm toplam 2.250 araçlık açık, kapalı ücretsiz otopark, 3M Migros hipermarket, cafe, restoran, fast food, ünlü markaların yer aldıgı bay, bayan, çocuk tekstil magazaları, 8 salonlu CİNEMAPİNK Sinemaları ve POWERBOWLİNG bowling salonuyla ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Birçok ünlü markaları ve elektronik esya, ev tekstili, kozmetik, kitap, müzik, oyuncak, spor magazaları ile herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Fotoğraflarla PerlaVista Avm
PerlaVista Avm'de Bulunan ATM'ler
PerlaVista Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Serra K.
Yeni yıl süslemeleri gayet güzel olmuş
Güneş Darman
TUVALET LEVHASI KOYMAKTAN ACİZ MİSİNİZ. ULAN YARIM SAAT TUVALET Mİ ARANIR. NE ZAMAN GELSEM AYNI DERT. KİMSE KULLANMASIN DİYE ÖZELLİKLE YAPILMIŞ. KAPATIN O ZAMAN BURAYI. ZATEN GİDİŞAT DA O. SİNEK AVLIYORSUNUZ. ORTALIKTA GÖREVLİ YOK. HER DELİĞE GİRİP TUVALET Mİ DİYE BAKMAK ZORUNDA MI İNSANLAR.
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ