Optimum Ataşehir /Outlet

Yeni Sahra Mh Ataşehir İstanbul

Tel: 0216 664 14 14

Optimum Ataşehir /Outlet

Servis Bilgisi Yok Avşar Sinemaları: 0216 664 13 95 Otopark: Ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

2008 yılından bu yana hizmet verdiği İstanbul Anadolu Yakası’nda, alışveriş ve sosyal yaşamın önemli sembollerinden biri haline gelen İstanbul Optimum Ataşehir Avm, bir yıllık yenilenme sürecini tamamladı. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen ünlü markalarından indirimli alışveriş yapma imkanı sunan İstanbul Optimum Outlet, yenilenen yüzü ve mağaza karmasına katılan yeni markaları ile ziyaretçilerini karşılamaya başladı!

Optimum'da yeni sosyal aktivite alanları ile iki kat eğlence

Optimum’un iç ve dış mekan için tasarlanan farklı çocuk oyun alanları, yenilenen buz pisti ile birlikte sosyal aktivite alanları çok daha ilgi çekici hale getirildi. Yıl boyunca düzenlediği birbirinden eğlenceli etkinliklerle çocuklar için de cazibe noktası olan Optimum Outlet, minik ziyaretçilerine sanattan hobiye, mutfak atölyelerinden gelişim atölyelerine uzanan eğlenceli ve öğretici aktiviteler sunuyor.

Buz pateni keyfi doruklara çıkıyor!

Optimum Outlet Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Anadolu Yakası’nın ilk ve tek gerçek buz pateni pisti olan Buzluk, yeni konsepti ile buz pateni keyfini doruklara çıkarıyor. Haftanın her günü büyük küçük herkese öğrenme, eğlenme ve sporun tadını çıkarma imkanı sunan gerçek buz pisti özelliğine sahip Buzluk, buz pateni sevdalılarına uzman eğitmenlerden eğitim alma imkanı ve bolca eğlence vadediyor. Buzluk aynı zamanda, buz hokeyi maçları, yabancı gösteri gruplarının ve Türkiye buz pateni şampiyonlarının gösterileri ile görsel şölen niteliğindeki şovlara da sahne oluyor.

Fotoğraflarla Optimum Ataşehir /Outlet
Optimum Ataşehir /Outlet'te Bulunan ATM'ler
Optimum Ataşehir /Outlet'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Hülya
Hangi markaların outleti var
Fatma Özaydın
Her zaman alacak bir şeyler var
Yücel Y.
Gayet başarılı bir yenilenme süreci yaşamışlar, Yönetimleri de hizmetler konusunda çok duyarlı.
Ayşe S.Ö
Optimum avmye Torunum ve ben gelmekten mutluluk duyuyoruz..Her hâli ile çok güzel ve huzur verici. Anadolu yakasında sadece Optimum ve Brandium..Selam ve sevgiler..
Hakan k.
Mereba optimuma sık gelen biriyim alışverişe ama dün yuruyenmerdivenlerfen çıkarken No tuche lacer anketi uzattı hanfendi almadim ısrar ettiyok dedim arkamdan kufur etti
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ