Oasis Cadde

15 Temmuz Mh Bahar Cd Güneşli İstanbul

Tel: 0212 803 41 44

Oasis Cadde

Servis Bilgisi Yok Cinemarine: Vip Sinema Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

İstanbul'un yeni avmsi Basın Ekspres’te konumlanan Oasis Designer Avm, Türkiye’nin ilk designer outletine ev sahipliği yapıyor. 21 bin metrekare alan üzerine kurulu Oasis Avm, Nurol GYO yatırımıyla Bodrum’dan sonra İstanbulluları hayal ettikleri yaşam merkeziyle buluşturdu. 60 mağaza ,sinema ve eğlence merkezini perakende sektörünü tanıştırdığı farklı konseptleriyle dikkat çeken Oasis Designer Outlet, dünya markalarını ziyaretçileriyle buluşturuyor. İstanbul’un yeni Maslak hattı olarak adlandırılan Basın Ekspres’te ulaşım kolaylığıyla da dikkat çeken Oasis Designer Outlet; Shop&Drive, Kiss&Fly ve Foodtainment konseptleriyle klasik alışveriş merkezlerinden ayrılıyor. 

Eğlence, yeme-içme, dekorasyon ve süpermarket bölümlerinden oluşan dört ana alanı buluşturan modern mimariye uygun estetik dizaynı ile Oasis’te her detay ziyaretçilerin rahat ve eğlenerek alışveriş yapmaları için tasarlandı. Projenin her iki ana caddeye açılan kapılarının hemen ortasında yer alan süpermarket, rahat otopark ulaşımı sağlanacak şekilde konumlandırıldı. Hızlı kasaların bulunduğu bölümde ise Shop&Drive konsepti uygulanacak. Bu sayede tüketiciler zamanlarını da efektif bir şekilde kullanabilecekleri bir alışveriş deneyiminin tadını çıkaracak. Havalimanlarına yakın konumuyla da açıldığı günden itibaren büyük ilgi gören Oasis Designer Outlet, yurtdışındaki moda kentlerinde büyük ilgi gören Kiss&Fly anlayışını ön plana çıkarıyor.  Eğlence ve yemek, dünyada yapılan araştırmalar sonucunda birçok otorite tarafından insanı mutlu eden iki unsur olarak kabul ediliyor. Bu yaklaşımdan yola çıkarak, alışverişte ziyaretçilerinin mutluluğunu odağına alan Oasis Designer Outlet, tasarladığı yeme-içme alanında İstanbullulara tam bir Foodtainment avantajı sunuyor.

Oasis Designer Outlet bölgenin en kapsamlı spor merkezine de ev sahipliği yapıyor. Minik ziyaretçilerini de unutmayan Oasis Designer Outlet, ailelerin çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilmesi için yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik kapalı ve açık eğlence alanlarıyla nefes alan bir alışveriş ayrıcalığı sunuyor. Eğlence odaklı yaklaşımıyla da dikkat çeken Oasis Designer Outlet konforun ön plana çıktığı özel sinema salonları ile bölgenin en iddialı butik sinema deneyimini de sunmaya aday.

Oasis Cadde'de Bulunan ATM'ler
Oasis Cadde'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Ahmet
Harika, modern ve ferah cok sevdik
Gül
Rezalet. Yönetime bir yıldız bile çok. Sadece yeme alanları var. AVM yönetimine bir sorum olucak- MAĞAZALAR NERDE? Alış veriş merkezi burası değil miydi?
Gül
Rezalet. Yönetime bir yıldız bile çok. Sadece yeme alanları var. AVM yönetimine bir sorum olucak- MAĞAZALAR NERDE? Alış veriş merkezi burası değil miydi?
murat
süper mağazalar
Hande
Rezil bir yer çim alanında yatanlar rahatsız edici Suriyeliler dolmuş yatan yatana
Tülin
Gecen hafta ilk kez gittim bayıldım tabi magaza sayısı artarsa daha iyi olur
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ