Neomarin Avm

Güzelyalı Mh Elka Sk Pendik İstanbul

Tel: 0216 670 12 00

Neomarin Avm

Servis Bilgisi Yok Sinema Bilgisi Yok Otopark: ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Neomarin Avm, 130 ulusal & uluslararası ve yerel mağazaya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, 20 restorant & cafesi ile de yeme içme alanında yaklaşık 600 kişiye hizmet veriyor. Neomarin AVM’de çocuk eğlence alanları ve Carrefoursa hipermarket ile birlikte 1.200 araçlık otopark da mevcuttur.

İstanbul’un gelişen bölgelerinden Pendik’te barındırdığı 1,85 milyonluk nüfusu ve AVM’nin etrafında yapılan yeni iş yerleri ve residanslarla bölgesel gelişimini sürdürüyor. Neomarin AVM Nerede: E-5 otoyolundan arabayla gelebileceğiniz gibi, toplu taşıma kullanarak veya yaya olarak da Neomarin AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Neomarin Avm'de Bulunan ATM'ler
Neomarin Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Mücahit Akkılıç
Gıda konusunda olabildiğince mantıksız çalışan bir avm yemek katında çocuklar için kum parkı alışveriş katında mısırcı var bu sebepten dolayı alışeriş katı leş gibi kokuyor üst kata çıkarken özellikle mısır tezgahına dikkat ettiğimde çalışanların eldivensiz bonesiz çalışmalarıda gözden kaçmıyor hijyen olarak berbat tuvaletler facia leş gibi kızarma kokuyor yemek katında pidem, bereket döner, vitamin bar standı haricinde hijyen yok mandıradan bozma iş hanı.
Hakan doğru
Tuvaletler pis kokuyor bir parfüm alacak parası olmayan pasaj
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ