Mall of istanbul Avm

Süleyman Demirel Blv Başakşehir İstanbul

Tel: 0212 801 10 00

Mall of istanbul Avm

Servis Saatleri Cinetech: 0212 801 10 43 Otopark: Ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Türkiye’nin en büyük AVM’lerinden biri, Mall of istanbul Avm Mayıs 2014'de açıldı. Mall of İstanbul Avm, 350 mağazası, Avrupa'nın en büyük çocuk eğlence merkezi Moi Park’ı, 16 salonlu, 3050 koltuklu sineması, cafe ve restorantları, 700 kişilik gösteri sanatları merkezi, geleneksel ve modern sanatlar sokağı ile istanbulun en güzel avmlerinden biri. Mall of İstanbul ’da ayrıca Karadeniz, Anadolu, Antep ve Ege mutfağı lezzetlerin sunulduğu GustoMoi adlı bir de gurme center yer alıyor.

Mall of İstanbul, şehir dışından da oldukça fazla ilgi görmektedir. Şehir dışından gelen ziyaretçiler için Mall of İstanbul çevresinde konaklama seçenekleri mevcuttur. https://otelleri.net/ adresinden sizlerde Mall of İstanbul çevresinden konaklama seçeneklerine göz atabilir, kendinize en uygun oteli seçebilirsiniz.

Mall of İstanbul’un en dikkat çeken özellikleri arasında yer alan bir diğer bölüm ise “Geleneksel Sanatlar Sokağı.” Kaybolmaya yüz tutan mesleklerin, el sanatlarının geleceğe taşınmasının desteklenmesi amacıyla bu bölümde, meslek erbabının kullanabileceği otantik bir çarşı da avm bünyesinde. Ayrıca 3800 m2'lik özel interaktif bir müzede de bu çarşıda yer alıyor.

Mall of istanbul avm'deki MOİ PARK, sadece çocuklara ait değil, her yaştan insanın eğleneceği, ailece vakit geçireceği, keyifli bir eğlence alanı.

Her biri ayrı konseptte üç büyük ve iki küçük olmak üzere toplam 5 atrium alanına sahip Mall of İstanbul’a 11 ayrı noktadan giriş yapılabiliyor.

Mall of istanbul Avm Nerede, Nasıl Gidilir (Yol tarifi)
Başakşehir’de TEM’i Atatürk Havalimanına bağlayan Basın Ekspres kavşağı üzerinde yer alan Mall of İstanbul, konsepti ve içinde barındırdığı farklı üniteleri ile Türkiye’nin en fonksiyonel alışveriş merkezi olarak dikkat çekiyor.

Fotoğraflarla Mall of istanbul Avm
Mall of istanbul Avm'de Bulunan ATM'ler
Mall of istanbul Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Osman talaş
Lan ölüm sakin gitmeyin kayboldum
Sümeyra ö.
Çok sayıda mağazası olduğu için aradığını bulma şansın çok yüksek olan, gezmeside keyifli olan tertemiz bir avm
Hanife
Bu buyuklukteki Avm de bir tane banka şubesi olmamasi tuhaf.
Fatih
Bi kere Çok büyük bir avm. Ama aradığınızı bulabilmeniz için en doğru Avm :)
Selçuk kurt
Hoş ve güzel ve mescidi olması ve cuma namazı kılınması çok güzel
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ