İstinye Park Avm

İstinye Bayırı Cd Sarıyer İstanbul

Tel: 0212 345 55 55

İstinye Park Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0850 220 09 67 Otopark: Ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

İstinyepark avm 270bin m2 ,inşaat alanı, 87.000 m2 mağaza alanı, 3600 araçlık otopark kapasitesi ve geniş marka yelpazesiyle ziyaretçilerimize bol seçenek sunuyor.

İstinyepark Avm 'de hem açık hem de kapalı çarşılar mevcut. Kapalı bölümlerdeki cam tavanlar ve dev cam kubbe güneş ışığını içeri alıyor. Böylece ziyaretçiler kapalı alan konforu ve açık alan ferahlığını aynı zamanda yaşıyorlar.


İstinyepark Avm 'de ailenizle rahat ve huzurlu alışverişin yanısıra hizmet ve sunumun en yüksek kalitede olması sizleri memnun edecektir. Ağaçlandırılmış açık alanda oturabilir, en ileri teknoloji ile donatılmış salonlarda film izleyebilir ve diğer ayrıcalıkları ile istinye parkda keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Pazar Yeri'ndeki 20 küçük dükkanı geleneksel pazar alışkanlıklarınızı canlandırıyor. Biri IMAX 3 boyutlu teknolojiye sahip 12 salonlu sineması, Hillside City Club tarafından işletilen 3500 m2'lik spor ve yaşam merkezi, dünya mutfaklarının en seçkin örneklerinin bulunduğu restoranları ile eğlencenin, sporun ve alışverişin keyfini tek çatı altında İstinyepark Avm de yaşayabilirsiniz.

İstinyepark avm 2008 yılında dünyanın en büyük gayrimenkul ve perakende fuarı Mapic'ten "Yılın Alışveriş Merkezi Geliştiricisi", 2009 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC'den Maxi Ödülleri kapsamında Grand Opening, Expansion & Renovation ve Maxi Silver ödüllerini almış. Ardından ICSC tarafından Avrupa'nın "En İyi Alışveriş Merkezi" seçilmiş. Ayrıca Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği AMPD'ye ait "Yılın Alışveriş Merkezi" ödülüne layık görülmüş.

Fotoğraflarla İstinye Park Avm
İstinye Park Avm'de Bulunan ATM'ler
İstinye Park Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Pınar SAN
Vepa62 mağaza açıkmı
eren
cumartesi gunu gelmeyı dusunuyorum kapancakmı acaba
MErve E.
Çok elit ve bi kadar keyifli bir avm. Ama yemek bölümünün curcunası kaliteyi biraz düşürüyor.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ