Home City Avm Pendik

İSTANBUL
Home City Avm Pendik
Home City Avm Pendik

Sanayi Mh. 34906 Pendik İstanbul

Bu AVM’de ETKİNLİK OLUNCA

Home City Pendik AVM Çok Yakında Açılıyor...

Başta mobilya ve ev dekorasyonu olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek bir çatı altında toplayacak olan Home City Pendik AVM 2018 ilk çeyrekte kapılarını açacak.

Türkiye’nin ilk ve tek ev dekorasyon AVM’si olma özelliğini taşıyan Home City Pendik, konsept yapısı ve ürün çeşitliliğiyle de fark yaratacak.

Doğtaş, Kelebek, Çilek, Bellona, İstikbal, Alfemo, Konfor, Çetmen, Kupa, Bambi, İşbir ve İdaş gibi birçok markaya ev sahipliği yapacak olan Home City Pendik, yeni ev kuracaklar ve evini yenileyecekler için de vazgeçilmez bir adres olacak.

 

Home City Avm Pendik

Türkiye’nin önde gelen mobilya ve dekorasyon markalarını içinde bulunduracak olan Home City Pendik AVM, geniş showroom alanları ile de fark yaratacak. Yeme-içme ve çocuk oyun alanları ile ev alışverişlerini daha da keyifli hale getirecek olan AVM’de toplamda 120 mağaza yer alacak.

Mobilya, aksesuar, dekorasyon, beyaz eşya, ev tekstili, aydınlatma, yer döşeme, perde, halı ve züccaciye gibi bir evin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, Home City Pendik AVM’de bir arada olacak. Büyüklü küçüklü birçok markanın farklı alternatifler sunacağı Home City Pendik, evini düşünenlerin yeni adresi olacak. Başta Doğtaş, Kelebek, Çilek, Bellona, İstikbal, Alfemo, Konfor, Çetmen, Kupa, Bambi, İşbir ve İdaş olmak üzere toplam 120 marka AVM’de yer alacak. Ev geliştirme ve yapı marketi olan Praktiker de Türkiye’deki en büyük mağazasıyla Home City Pendik AVM’de olacak.

HOME CITY AVM ULAŞIM

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın karsısında, TEM ve E-5 yollarının merkezinde bulunan Home City’e; Izmit, Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar gibi lokasyonlardan çok kısa sürede ulasılacak. Ayrıca ziyaretçiler için günün her saatinde servis imkanı bulunacak.

Bu Sayfadaki İçeriğe Eklenmesini İstediğiniz Bilgileri Bize Yazın

9.3

Home City Avm Pendik’ı Nasıl Buldunuz?

Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.

Puanlamayı BİTİR

Ziyaretçi Yorumları


 • Atilla Demirel
  28 Mayıs 2018 - Pazartesi
  fark yaratacak , sabırsızlıkla bekliyoruz,
 • gülşah madan
  07 Mayıs 2018 - Pazartesi
  Mayısın kaçında açilcak ve sadece mobilya beyaz esya dukkanlarimi olcak?
 • Kerimcan talıç
  04 Mart 2018 - Pazar
  İstanbul yeni avm daha geliyor

Sen de Yorum Yaz