Galataport İstanbul

Kılıçali Paşa Mh. Meclis-i Mebusan Cd. Beyoğlu, İstanbul

Tel: 0212 939 42 00

Galataport İstanbul

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Galataport İstanbul Yakında Açılıyor...

Galataport İstanbul misafirlerine kültür-sanat ve yeni fikirlerle dolu bütünleşik bir yaşam alanı sunarken, alışılmışın dışında alışveriş imkanlarıyla sahil şeridindeki boğaz manzaralı mağazalara ev sahipliği yapacak.
Galataport İstanbul ile 200 yıldır kapalı olan İstanbul’un bu eşsiz sahil şeridi yeniden erişime açılacak, tüm İstanbulluların ve İstanbul’u ziyaret eden herkesin hayatı yaşadığı, keşfettiği, nefes alabildiği, Boğaz ile iç içe açık havada eşsiz bir destinasyon olacak. Eski özlediğimiz deneyimleri yeniden yaşatırken aynı zamanda anlarımızı yepyeni anılara dönüştürecek. Dünyada eşi benzeri olmayan bu destinasyon, kültür-sanattan gastronomiye, eğlenceden alışverişe kadar çok geniş bir deneyime olanak sağlayan 7/24 yaşayacak bir alan olacak.

Geniş yürüyüş yolları ve büyük mağaza vitrinleri, ziyaretçilerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanan Galataport İstanbul, farklı segmentlerde birçok ulusal ve uluslararası markanın en güncel mağaza konseptleri ve koleksiyonlarıyla alışveriş yapmayı çok daha keyifli hale getirecek.Geçmişte pek çok farklı kültüre ev sahipliği yapan Galataport İstanbul limanı, Türk ve Dünya mutfaklarından geniş bir yelpaze sunacak.

Galataport Nerede /Nasıl Gidilir ?

 

Galataport İstanbul'u Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Şebnem Kaval
Harika
gülşah madan
gecen senede nisanda acilacakti acilmadi
Cahit Onur Çetiner
Açışacak mısın artık
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ