Kocatepe Mh Paşa Cd Bayrampaşa İstanbul

T: 0212 443 13 50

Forum istanbul Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0212 640 66 33 Otopark: Ücretsiz
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Forum İstanbul Avm,  toplam 495.000 m2'lik inşaat alanı ve 175.000 m2 kiralanabilir alanı ile Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi. Ülkemizin ilk dev akvaryumu Turkuazoo, ve ilk temalı parkı Jurassic Land’e bünyesinde bulunduran Forum İstanbul Avm, IKEA, Dechatlon, H&M gibi Avrupa'nın büyük markalarının yanı sıra yerli ve yabancı 270 mağazası, çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştıran eğitim ve eğlence alanları ve sıradışı mimarisi ile dikkat çekiyor.

Forum İstanbul toplam 30.000 m2 üzerine kurulu eğlence üniteleri; 10 sinema salonu ve 2450 kişilik kapasitesi ile Cinemaximum, Funlab Eğlence Dünyası, Atlantis Bowling, Tiox Eğlence Merkezi, Pirates of İstanbul Aynalı Labirent, Flyride Helikopter Turu Simülasyonu, Sihirli Eller çocuk klübü ve Ice Trendy buz pisti gibi toplam 10 farklı konsept bulunuyor. 

Forum İstanbul Avm, yıl boyunca düzenlenen ulusal ve uluslararasıetkinlikler ile şehrin her köşesinden ziyaretçi çekmekte ve bu ziyaretçilerin heyecanlı zaman geçirmesini sağlamaktadır. İstanbul'da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında yer alıyor.

ÇOCUKLU AİLELERE BÜYÜK RAHATLIK

Forum İstanbul, özellikle çocuklu ailelerin rahat ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlamak için danışmalardan ücretsiz sağlanan bebek arabalarının yanı sıra, bebeklerin emzirilebileceği, bakımlarının yapılabileceği, içinde bebek bezi otomatı, mikrodalga fırın ve biberon ısıtıcılarının da bulunduğu yedi adet bebek odası bulunuyor. AVM’de bulunan 8 Aile odası ise, anne, baba ve çocukların tuvalet ve bakım ihtiyaçları için düzenlenmiştir. Yemek katında ise mama sandalyeleri, mikrodalga fırın ve biberon ısıtıcılarının yer aldığı üniteler de yine ailelerin hizmetine sunuluyor. 

Forum İstanbul, Sihirli Eller Çocuk Kulübü ile anne ve babaların alışverişin keyfini yaşarken, çocukların hem eğlenmesine hem de kendilerini geliştirmesine olanak sağlıyor.

ENGELLİ ZİYARETÇİLERİMİZE BÜYÜK KOLAYLIK

Forum İstanbul’da hasta ve engelli ziyaretçilerin temin edebilecekleri tekerlekli sandalyeler, alışveriş merkezi içerisinde  bulunan özel tasarımlı ankesörlü telefonlar , katlar arası ulaşımda kullanabilecekleri asansörler ve her katta engelliler için özel tasarlanmış tuvaletler bulunuyor. Görme engelli kişilerin sosyal ortamlarda bulunmalarını, istedikleri alanlara rahatça erişebilmelerini kolaylaştırmak amacıyla Forum İstanbul, görme engellilere özel hizmetleri Türkiye´de bir ilki gerçekleştiriyor. Dış alanda sarı klavuz yönlendirmeleri,  iç zeminde uyarı işaretleri,  tüm alan ve mağaza girişlerinde braille kabartma levhaları, Braille kabartmalı müşteri hizmetleri kitapçığı,  yön bulmaya yardımcı olan RF bileklikler, beyaz bastonlar ve sesli renk tanımlayıcı cihazlar da görme engellilerin kullanımına sunuluyor.

Forum İstanbul’un ikonik yapıları, etkileyici kubbesi, geniş bulvarları, hepsi ziyaretçilere zengin bir deneyim yaratmak üzere tasarlanmıştır. Yerel mimariden etkilenen birçok unsur Forum İstanbul’da yer almaktadır. Kullanılan renkler denizin tonlarını ve baharatların renklerini yansıtmakta, İstanbul’a bir gönderme yapmaktadır. Kubbe, avlu, cumba gibi unsurlarda Türk mimarisinin izleri görülmektedir. 

Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisi, sanat eserleriyle de İstanbul’da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında konumlanması, yeni metro hatları üzerinde olması, Atatürk Hava Limanı’na sadece 25 dk’da ulaşılabilir olması ile, sadece İstanbullular’a değil, İstanbul’u ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunmaktadır.

Fotoğraflarla Forum istanbul Avm
Forum istanbul Avm'de Bulunan ATM'ler
Forum istanbul Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
3,0
Ziyaretçi Yorumları
Üyelik Girişi İle Yorum Yapmak İster misiniz?
Kerem Kerem
Ben Forum Olduğu Yerde Oturuyorum Ama Avm den Yararlanamıyorum
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ