Forum istanbul Avm

Kocatepe Mh Paşa Cd Bayrampaşa İstanbul

Tel: 0212 443 13 50

Forum istanbul Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0212 640 66 33 Otopark: Ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Forum İstanbul 286 markası ile yalnız Türkiye’nin değil Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi. Ev dekorasyonunun öncüsü IKEA ve Türkiye'nin büyük yapı market markaların yer aldığı teknoloji alanı; birçok spor markasına ev sahipliği yapan Forum İstanbul, büyük mağazaları, zengin anne-bebek ve çocuk mağaza karması, yemek katı ve restoranları ile İstanbul ve İstanbul dışı ziyaretçileri için en çok tercih edilen bir Alışveriş Merkezidir..

Avrupa’nın en büyük köpekbalığı ailesine sahip İstanbul Sea Life Akvaryum’a ve uluslar arası otoritelerce alanında Dünyanın en iyileri arasında sıralanan Jurassic Land’e ev sahipliği yapan Forum İstanbul Temmuz 2015’de Türkiye’nin ilk Legoland Discovery Center’ını bünyesine dahil ederek yine bir ilke imza atmıştır.

                                                     

Forum İstanbul, büyük ve özel eğlence alanlarının yanı sıra,Funlab Eğlence Dünyası, Atlantis Bowling, Tiox Eğlence Merkezi, Flyride Helikopter Turu Simulasyonu oyun alanı gibi onlarca eğlence konseptini bir arada sunmaktadır. Forum İstanbul toplam 30.000 m2 üzerine kurulu eğlence üniteleriyle birlikte 10 sinema salonu ve 2450 kişilik kapasitesi ile Cinemaximum Forum İstanbul Avmde yer almaktadır..

                                                             

ÇOCUKLU AİLELERE BÜYÜK RAHATLIK

Forum İstanbul, özellikle çocuklu ailelerin rahat ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlamak için danışmalardan ücretsiz sağlanan bebek arabalarının yanı sıra, bebeklerin emzirilebileceği, bakımlarının yapılabileceği, içinde bebek bezi otomatı, mikrodalga fırın ve biberon ısıtıcılarının da bulunduğu yedi adet bebek odası bulunuyor. AVM’de bulunan 8 Aile odası ise, anne, baba ve çocukların tuvalet ve bakım ihtiyaçları için düzenlenmiştir. Yemek katında ise mama sandalyeleri, mikrodalga fırın ve biberon ısıtıcılarının yer aldığı üniteler de yine ailelerin hizmetine sunuluyor. 

ENGELLİ ZİYARETÇİLERE BÜYÜK KOLAYLIK

Forum İstanbul’da hasta ve engelli ziyaretçilerin temin edebilecekleri tekerlekli sandalyeler, alışveriş merkezi içerisinde  bulunan özel tasarımlı ankesörlü telefonlar , katlar arası ulaşımda kullanabilecekleri asansörler ve her katta engelliler için özel tasarlanmış tuvaletler bulunuyor. Görme engelli kişilerin sosyal ortamlarda bulunmalarını, istedikleri alanlara rahatça erişebilmelerini kolaylaştırmak amacıyla Forum İstanbul, görme engellilere özel hizmetleri Türkiye´de bir ilki gerçekleştiriyor. Dış alanda sarı klavuz yönlendirmeleri,  iç zeminde uyarı işaretleri,  tüm alan ve mağaza girişlerinde braille kabartma levhaları, Braille kabartmalı müşteri hizmetleri kitapçığı,  yön bulmaya yardımcı olan RF bileklikler, beyaz bastonlar ve sesli renk tanımlayıcı cihazlar da görme engellilerin kullanımına sunuluyor.

Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisi, sanat eserleriyle de İstanbul’da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında konumlanması, yeni metro hatları üzerinde olması, Atatürk Hava Limanı’na sadece 25 dk’da ulaşılabilir olması ile, sadece İstanbullular’a değil, İstanbul’u ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunmaktadır.

Ücretsiz Kapalı Otoparkı Mevcuttur..

Forum İstanbul'a nasıl gidilir?
Metroyla:
Atatürk Havalimanı - Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz. 

Otobüsle:
32 Cevatpaşa - Eminönü
32A Cevatpaşa - Beyazıt
32T Cevatpaşa - Mecidiyeköy numaralı otobüsleri kullanarak Kartaltepe durağında inebilirsiniz. 

Marmarayla:
Marmaray Yenikapı istasyonundan, Yenikapı - Atatürk Havalimanı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.

Arabayla:
E-6 "Hal - Otogar" çıkışında.
E-5 "Otogar" çıkışından "Kartaltepe - Yıldırım - Kocatepe" istikametinde.

Metrobüsle:
Merter Metrobüs durağından, Atatürk Havalimanı - Yenikapı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.

Fotoğraflarla Forum istanbul Avm
Forum istanbul Avm'de Bulunan ATM'ler
Forum istanbul Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,0
Ziyaretçi Yorumları
Kerem Kerem
Ben Forum Olduğu Yerde Oturuyorum Ama Avm den Yararlanamıyorum
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ