City Center Outlet

Adile naşit bulv. no:1 Esenyurt istanbul

Tel: 0212 699 40 29

City Center Outlet

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Esenyurt’un merkezinde bulunan alışveriş merkezi 22 Eylül 2017 günü sezon AVM’si olarak hizmete girmiştir. 1 yıllık süre içerisinde mağazalarından ve Esenyurt halkının yoğun talepleri ile 1 Aralık 2018 tarihinde konseptini “OUTLET” olarak değiştirmiştir. Özellikle bölgede tek outlet olma özelliği ile yeni bir heyecan ile yoluna devam etmektedir. 

City Center AVM, geniş koridorları küçük meydanları etkinlik alanı ve dinlenme köşeleri ile alışverişi daha da keyifli kılıyor. City Center AVM'nin aydınlık iç dünyası açılır teras konsepti ile sizin daha hoş ve keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor.

Ayrıcalıkların ve gelişimin yeni merkezi Esenyurt'ta konumlanan City Center AVM, hızlı artan semt nüfusu ve proje içerisinde yer alan kamu alanları ile bölgedeki en yoğun AVM ziyaretçi sayısını hedefliyor.

 

Esenyurt City Center Avm Nerede

City Center Outlet'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,1
Ziyaretçi Yorumları
Ahmet
2016 senesi esenyurt incirtepeden krediyle bahçe katı 3+1 daire aldım . Bana herkes esenyurt çok kötü biryer falan dediler dedilerde dediler istinyeden esenyurt saadetdereye taşındım arkadaş kendi adıma konuşuyorum bebekte bile yıllarım gitti hasta oldum esenyurta okadar güzelki muhteşem bir ilçe eksiği falan yok fazlası var heryeri avm park şansıma evimin yanında komşum avm belediye ünüversite kamu binaları şimdi bebek tarabya yeniköy oistinye gören biri olarak fırsatı olan esenyurttan yatırımlık yapsın kendine
İmran
Avm cok güzel ama araba ile gitmek çok zor.
selin
gittiğimde güzeldi sineması var kafeleri var etkinlik alanları var daha ne olsun. bu akşam yeni tanıştığım çocukla oraya gidicem umarım mahcup olmam. toryum marmara park ınsan kaynıyor sessız avm bulmak neredeyse ımkansızz..
Serkan
Bomboş bir yer ulaşımı zor , klasik markalar var farklı bir şey yok , ben pek beğenmedim , Akbatı çok daha iyi. Genel bir sorunda Avmlerde artık aynı markaları görmekten bıktık farklı markalar olmalı , hepsi birbirine benziyor.
Ahmet
Çevresinde bulunan daire fiyatları uçtu kesin.
Kerimcan talıç
Güzel alışveriş merkezi
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ