Carousel Avm

Zeytinlik Mh Fişekhane cd No:5 BAKIRKÖY İSTANBUL

Tel: 0212 570 84 34

Carousel Avm

Servis Bilgisi Yok CinemaPink: 0212 583 06 06 Otopark: ilk 30 dk veya 20tl alışverişe ücretsiz, 30dk-1saat 5tl, 1-2 saat 6tl artarak devam ediyor. Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

İstanbul’un öncü ve köklü alışveriş merkezlerinden olan
Carousel Alışveriş Merkezi dinamik ve modern yüzü ile sizleri bekliyor!

Carousel Avm, ismini Avm merkezindeki atlı karıncadan alır. Carousel 2015 yılında başlattığı rönevasyon projesiyle tavandan-tabana, elektrik mekanik sisteminden, aydınlatmaya, atrium korkuluklardan, kolon kaplamalara, havuz ve bahçe peyzajına kadar baştan aşağı yenilendi. Asansörler,Yürüyen merdivenler en son teknoloji ile yenilenerek akıllı bina durumuna getirilmiştir.

Dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazalarıyla, modanın; fast food, cafe ve restaurantlarıyla, lezzetli anların; atlıkarıncası, oyun alanları ve sinema salonları ile eğlencenin; gürültüyü önleyen akustik sistemiyle, rahatlığın keyfini bir arada yaşatan Carousel Avm Bakırköy meydana yürürüş mesafesindedir.

                                                        

Fotoğraflarla Carousel Avm
Carousel Avm'de Bulunan ATM'ler
Carousel Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Elif duzagac
Carousel de 99 2000 yıllarında çalıştım orda çalışan güvenlikte çalışan arkadaşıma ulaşmaya çalıştım hep Mustafa efe bana yardımcı olursanız çok sevinirim
AVM Gezginlerimizden serdaraziz
Sevgililer günü süslemeleriniz çok güzel olmuş :)
AVM Gezginlerimizden zekezeke
İsim yakınlığı ve çağrışım etkisi nedeni ile Capacity alışveriş merkezinin güvenliği tarafından tarafıma yaşatılmış ve canımı bi hayli sıkan olayı Carousel olarak geçmiş bulundum. Bu yanlışlığı düzeltmek gereği hissi ile Carousel gibi müşteri memnuniyet ilkeleri doğrultusunda hizmet anlayışını benimsemiş yönetici ve mağazalara herhangi bir olumsuz etki yaşatmaması temennisi ile düzeltme geçerim.
Saygılarımla.
Zekeriya Yılmaz
HASAN
Zeke Zeke adlı kullanıcı resmen saçmalamış ve kendini komik duruma düşürmüş. LPG'li arabaların kapalı otoparklara alınmaması burada değil her yerde geçerli bir durum. Doğru olan da bu zaten. Kitap almak için bile olsa oraya girmemelisin. AVM görevlileri doğru olanı yapmışlar. Dışarıda park ederek girseydin o zaman.
Zeke zeke
Güvenlik firmasının aldığı ve ne için uyguladıklarını bilmedikleri göstermelik ve abartılı uygulamaları var. Sadece DNR den kitap almak için çocuğum ile bugün içeri otoparktan girdim. En üst kattaki kitapçıya vardık derken anons ile arabamın başına çağrıldım. Çocuğu kitapçıda bırakıp arabamın başına vardım. Güvenlik elemanı aracımın başında. Gazlıymış ve dışarı çıkmalıymışım. Çocuğum yukarıda kaldı bi müsade et kitabı alıp çıkacağım dememe rağmen dışarda çocuğunu bekle diyerek benimle birlikte dışarı çıktı. Dışarıdakiler ayrı çeşit. Arabadan inmeden bekle dediler. Çocuğum ile telefonlaşarak zorlada olsa dışarı çağırıp arabayı bulmasını sağladım. Korkmuş ve şaşkındı. Ben ise ona birşeyler olacak korkusunun yanı sıra düşürüldüğüm durum ve muamele karşısında şaşkın ve öfkeliydim. Bugün son model arabalar ve jiplerde dahi tüp var. Neymiş 4 kat aşağıda riskmiş güvenliğin bahanesine bakın. Araban pis ve eski model sen buraya yakışmıyorsun diyemiyor. Güvenlik amirinin talimatıymış. Ne oldum dememeli ne olacağım demeli. Bu muamelelerle müşteri kaybı yaşatıldığını içerdeki mağaza sahipleri fark edebiliyorlar mı acaba. Kaliteli müşteri bekliyorlarsa önce idareyi kalite seçsinler. Benim bacağımdaki kot 800 usd sizin güvenlik amiriniz ne giyer acaba. Bendeki kot kadar değeri yoktur muhtemelen. Kalın salıcakla.
Ercan Güven
Yıllar çoooookkkk yıllar önce defalarca geldim. 90lar da. Pek rakibi yoktu. O hali bile şimdikikere fark atardı. Şimdi nasıl bilmiyorum.
Melisa
Lavaboları çok güzel
Ali Burak
Yemek yerleri ve terasları çok güzel, Keşke H&M OLSAAAA
tülay sengör
Çok güzel atlıkarıncası ve bebek bakım odası bir harika beğenerek geliyorum...
hasan m.
Yenilenince biraz toparlamış.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ