Capitol Avm

İSTANBUL
Capitol Avm
Capitol Avm
AVM Telefon:
0 216 554 77 77
Capitol Avm Haritası
Haritada Göster

Mahir iz Cd Altunizade İstanbul

Sinema: Spectrum 0216 554 77 70

Otopark: 0-3 saat ücretsiz

Bu AVM’de ETKİNLİK OLUNCA

capitol avm foto

24 yıllık alışveriş merkezi deneyimi ile ziyaretçilerine her zaman en yeniyi ve en iyiyi sunan Capitol, 2017’de tamamladığı mimari renovasyonu ile değişime odaklanıyor. “Capitol, Değişti Ama Hiç Değişmedi” mottosunu, yeni kimliğine taşıyan Capitol, yenilenme sürecini sürpriz gelişmelerle devam ettiriyor. 

Capitol, yenilenen sineması Spectrum’u, yeme-içme alanı The Loft’u, çocuklara yepyeni bir oyun alanı deneyimi sunan Captune World’ü ve bünyesine kattığı yeni markaları ziyaretçileri ile buluşturuyor.

 

 

SPECTRUM CINEPLEX

Kesintisiz görüş açısına ve en son sistem ses teknolojisine sahip olan Spectrum Cineplex, sinemaseverleri İstanbul’un en güzel manzarası ile buluşturuyor. Adalar manzarasına açılan açık hava terası ve konforun merkezde olduğu fuaye, film beklemeyi de film arasına da keyfe dönüştürüyor. Film başlarken sadece 5 dakika reklam yayınlayan Spectrum Cineplex, 10 sinema salonu ve 19 kişilik VIP salonu ile sinemaseverlere eşsiz bir film izleme deneyimi sunuyor.

 

Manzaraya açılan lezzetler The Loft’ta

 

Gastronomik tatları, fast food çeşitlerini, enfes ev yemeklerini ve eşsiz tatlıları bünyesinde barından restoran ve kafeler, The Loft ile artık en üst katta. The Loft’un enfes tatlarının yanı sıra, gökyüzüne açılan terasları da Capitol’ün yenilenen yüzünün alametifarikaları arasında yer alıyor.

 

Captune World. Yepyeni bir oyun deneyimi.

 

Şehir hayatına alışık olan çocukları, şehirden koparmadan doğaya yakınlaştıran ve özel bir çocuk oyun alanı olarak hayata geçen Captune World; city, ocean ve forest konseptlerinden oluşan yaratıcı bir çocuk oyun merkezi. Çocuk ve oyun arasındaki ilişkiyi merkeze alan Captune World’de çocuklar; hareket ediyor, keşfediyor, oyun kuruyor, yaratıcılıklarını geliştiriyor ve arkadaşlarıyla sosyalleşiyor. Dört farklı oyun alanı ve Party Room’u ile Captune World, çocukların da ailelerin de en yeni buluşma noktası haline geliyor.

 

Ödüllü Alışveriş

 

Seçkin mağaza karmasına yeni markalar da ekleyen Capitol’de, alışveriş yapmak her zaman çok keyifli. Capitol, alışverişe yeni bir soluk getiren ödüllü uygulaması Capgetir ile ziyaretçilerin alışverişini de keyfe dönüştürüyor.

 

Capitol mağazalarında bedeni ya da rengin bulamayan ürünü, 2 saat içinde ücretsiz olarak İstanbul’daki farklı bir mağazadan alıp ziyaretçilerinin ayağına getiriyor.

 

Capitol Avm’de Bulunan ATM ve Bankamatikler

 • Akbank Akbank
 • Denizbank Denizbank
 • Garanti Bankası Garanti Bankası
 • HSBC HSBC
 • Halk Bankası Halk Bankası
 • ING Bank ING Bank
 • İş Bankası İş Bankası
 • TEB TEB
 • Vakıf Bank Vakıf Bank
 • Yapı ve Kredi Yapı ve Kredi
7.2

Capitol Avm’ı Nasıl Buldunuz?

Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.

Puanlamayı BİTİR

Ziyaretçi Yorumları


 • Hatice M.
  28 Ağustos 2017 - Pazartesi
  çok merkezi bir noktada olması en önemli özelliği bence

Sen de Yorum Yaz