Brandium Avm

Dudullu cd Ataşehir İstanbul

Tel: 0216 574 33 33

Brandium Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0216 469 69 06 Otopark: Ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Ataşehir Brandium Avm 120.000m2'lik bir alanda en özel mağazaları, markalar sokağı, çocuklara özel kreşi, fastfood ve dünya mutfakları, kafeleri, sinema ve tiyatro salonları, eğlence ve bowling salonu bünyesinde barındırıyor. 

Bünyesinde ulusal ve uluslararası 200'den fazla mağazası ile yüzde yüz doluluk oranını yakalayan Brandium Alışveriş Merkezi dünya mutfaklarından fast-food'a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan gençler için özel eğlence merkezleri, çocuk tiyatrosu ve modern sinema salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehirin buluşma noktası.

Brandium Alışveriş Merkezi  yapı market alanında Koçtaş mağazası (5.567 m2), büyük mağazacılık alanında 2 katlı Boyner mağazası (4.000 m2), elektronik market alanında Teknosa Exxtra (1.912 m2) , hipermarket alanında Macro Center (1.637 m2) ile öne çıkıyor.

Fotoğraflarla Brandium Avm
Brandium Avm'de Bulunan ATM'ler
Brandium Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Shixnazar
Merhabalar size ürünlerimi nasil satabilirim
mesut
flo yanındaki tuvalet oldukça pis başka hiç bir avm de görmedim bu kadar ayrıca sık sık avm içi lağım kokuyor bazı mağazalar tamamen kapatmış marka mağazalar çok sınırlıu olanlarında yarısı avm yi terketmiş durumda bu gece 12 ye kadar açık olmanın bi mantığı yok incin top oynuyo aslında avm den daha çok pasaj havası var sürekli kavga çıkıyo güvenlik açığı o yüzden çok fazla kavga yarım saat sürmesine rağmen güvenlik ortada yok polisi çağırdık güvenlikten erken geldi olay yerine bir çok eksiği içinde bulunduran bir avm
Tolga alçık
Öncelikle avm nin her katında bir çıkış bulunmakta . Her katın çıkış kapısında lokasyon olarak kafeler konumlandırılmıştır. Günlük servis araçları var fakat yeterli düzeyde değil . Avm yurume alanı olarak ferah yalnız marka konusunda yeterli çeşitliliği sunmamaktadır. Yemek katında yerel yani zincirleme olmayan yemek firmaları da mevcut çok fazla çeşitlilik yok . Yemek yemek için oturma alanları yeterli. Mevcutta iki adet terası bulunmakta . 2 adette kapalı terası mevcut. Çoğu avm ye göre lavabolar ferah ve temiz . En azından kokmuyor . Mağaza genelinde müzik yayını var. .
şermin v.
haftasonları otopark girişi sıkıntılı
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ