Axis Kağıthane Avm

Merkez Mh Cendere Cd Kağıthane İstanbul

Tel: 0212 295 34 00

Axis Kağıthane Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Hayat Holding ve Sur Yapı ortaklığının hayata geçirdiği Axis Kâğıthane AVM Cendere Caddesi'nde hizmet veriyor. Axis Kağıthane AVM'de 110 mağaza ve Cinemaximum sinema salonları yer alıyor. 

Axis Kağıthane Avmde, açık ve kapalı otopark mevcut, bebek arabası hizmeti, bebek bakım odası, Her katta bir adet olmak üzere toplam 5 adet engelli ziyaretçilere özel tuvalet bulunmakta, -1 katında bay ve bayan mescit bulunmakta, Ücretsiz Müşteri Servisi her gün 10.00 - 17.00 saatleri arasında 7 yöne hizmet vermekte. Ücretsiz Müşteri Servisleri saatlerine ilişkin broşürü Danışma bölümünden temin edebilirsiniz.

Avmnin 3 katında yer alan fast food bölümünde yeralan 570 m2 teras alanında sigara içilebiliyor. Axis Kağıthane Avm hergün 10.00 - 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Fotoğraflarla Axis Kağıthane Avm
Axis Kağıthane Avm'de Bulunan ATM'ler
Axis Kağıthane Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Yunus emre aksakallı
Sinemalardaki uygulama iğrenç hiç sormadan mısır meşrubat parası alınıyor aşağılık bir durum insanlar mecburmu patlamış mısır meşrubat almaya?
esra
gerçekten o merdivenleri yapan mimarla tanışmak isterim
Ali kuruca
Böyle bir merdiven düzenlemesini hiçbir avm de görmedim. REZALET
KATİNA PEREZ
AXİS AVM Yİ TEK KELİME İLE İĞRENC BULDUM .BUGÜN TORUNUMUN DOĞUM GÜNÜNÜ BOVLİNK SALONUNDA KUTLAMAK İÇİN GİTTİK AMA GİTMEZ OLAYDIK .COCUKLAR BOVLİNK SALONUNDA OYUN OYNARKEN VELİLERİ DE EN ÜST KATA CAFEDE OTURUP CAYLARINI İÇİYORLARDI BİR ARA PASTA KESİLİP RESİM CEKİLECEYİ İCİN 15 KİŞİLİK BİZ BÜYÜKLER BOVLİNGE İNDİK CANTALARIMIZ PALTOLARIMIZ VE TORUNUMA GELEN HEDİYELER SANDALYELERİN ÜSTÜNDE İDİ ÜSTELİK YİYECEK İÇEÇİKLERİMİZDE MASADA İDİ .AMA ON DAKA SONRA YUKARI CIKTIĞIMIZDA HERSEYİ YERDE BİR KENARDA ATILMIŞ OLDUĞUNU MASALARIMIZDA BAŞKALARINI OTURTUKLARINI GÖRDÜK.O ARA PRONET YAZISI OLAN UZUN BOYLU BİR BEY GELİP BEN KALDIRDIM BURAYI MEŞGÜL EDEMEZSİNİZ DEDİ BİZDE AVM NİN BİR YÖNETİÇİSİNİ CAĞIRTIK AMA MAALESEF BİZDEN ÖZÜR DİLEYECEYİNE GÜVENLİK MÜDÜRÜNE HAK VERDİ
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ