Atlaspark Avm

Abdurrahmangazi Mh Fatih Bulv Sultanbeyli

Tel: 0216 398 78 88

Atlaspark Avm

Servis Bilgisi Yok Sinema Bilgisi Yok Otopark: Ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Sultanbeyli’de hayata geçirilen Anadolu Yakası’nın yeni eğlence ve buluşma merkezi ATLASPARK AVM açıldı. 55 bin metrekarelik alanda, 147 mağaza, eğlence merkezi, sinema salonları ve Anadolu Yakası’nın ilk ve tek 5M Migros’unu aynı çatı altında buluşturan ATLASPARK ziyaretçilerini bekliyor.

ATLASPARK AVM bölgenin ilk 5M Migros’u, 1900 metrekarelik alana yayılan JoyPark eğlence alanı ve son teknoloji Dolby Atmos ses sistemine sahip sinema salonlarıyla ziyaretçilerine tüm gün keyifle vakit geçirecekleri alternatifler sunuyor. Farklı yeme içme seçenekleri ve dünyaca ünlü birçok markanın yer aldığı ATLASPARK AVM, Sultanbeyli bölgesinin ihtiyaçlarından yola çıkan bir yaşam ve alışveriş merkezi olarak ön plana çıkıyor.. 

Atlaspark avm Adres (nerede) :Abdurrahmangazi Mh, Fatih Bulvarı No: 67 Sultanbeyli, İstanbul

Atlaspark Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Bulut veli
Hayatımda gördüğüm en berbat avm yönetim diye bişey yok
Rahip
Avm yönetimi ve çalışanları vasıfsız ve iş bilmeyen işgüzar kişiler. Avm de otoparka girmek için etrafında 20 tur atabilirsiniz. İçersi kuru kalabalık. Mağazaların çoğu kişisel duyulmamış markalar. Kısacası işiniz yoksa alışverişe gidilecek bir mağaza değil.
Ümit turan
Çok güzel ve özel bir avm her istediğinizi bulabilirsiniz mesela Türkiye’nin en hesaplı halıcısı var fiyatlar uygun ve malları çok Kaliteli.
Davut aktürk
Gayet başarılı herkese tavsiye ederim. özellikle yemek katında açılan Rummani hem göze hem keseye hemde damak tadına hitap ediyor.sizde denemelisiniz
Yasin güneş
Sezon mağazalarının yer alması avantaj. Otoparkı, mağazaları vb. her şey kaliteli. 1.sınıf...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ