Akmerkez Avm /Shopping Mall

Nispetiye Cd Etiler Ulus istanbul

Tel: 0212 282 01 70

Akmerkez Avm /Shopping Mall

Servis Bilgisi Yok CinemaPink: 0212 282 05 05 Otopark: İlk 30dk. Ücretsiz 1-3 saat arası 10TL Vale: 30TL
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Akmerkez Avm, seçkin markalardan oluşan 246 mağazasıyla, yıllık 14 milyon ziyaretçisi ve ziyaret süresiyle dünya standartlarındaki markalar listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Uluslararası Alışveriş Konseyi (ICSC) tarafından "Avrupa'nın ve Dünyanın En İyi Alışveriş Merkezi" ödüllerine layık görülen Akmerkez, dünyada bu iki ödüle birden sahip olan ilk alışveriş merkezi olma ayrıcalığına da sahip.

Akmerkez Concierge+hizmeti,şehrin yeni nefesi Üçgen Teras ve Gençlerin buluşma noktası Young Lions Zone gibi yenilikçi hizmetleriyle hayatına değer katmaya devam ediyor. Akmerkez Üçgen Teras şehirden bir an olsun uzaklaşmak istediğinizde uğrayabilceğiniz konforla tasarlanmış alanlarıyla Akmerkez'in gökyüzünüe bakan yüzü.

Fotoğraflarla Akmerkez Avm /Shopping Mall
Akmerkez Avm /Shopping Mall'da Bulunan ATM'ler
Akmerkez Avm /Shopping Mall'ı Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,1
Ziyaretçi Yorumları
Yücel Soğuksu
85 yaşındayım .Yarım saat evvel otopark ücreti ödemek için gişe memuruna bozuk param olmadığı için 100 lira verdim.Para bozamıyoruz dedi.Gişede bozuk para bulundurmak çok mu zor?Yaşlı vatandaşlar fellik fellik bozuk para aramak veya oto parkta mahsur kalmak durumunda kalıyor!Lütfen konuya bir çare bulmanız ricasıyla
Abdullah Doğru
Her an bir ünlüye rastlayabilirsiniz :)
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ