Vega Outlet Eskişehir

Çamlıca Mh Gülperi SkTepebaşı Eskişehir

T: 0222 310 50 00

Vega Outlet Eskişehir

Otopark: Ücretsiz
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Eskişehir’in tek outlet alışveriş merkezi Neoplus Outlet; ziyaretçilerinin alışveriş keyfini daha konforlu ve daha ferah bir ortamda yaşamaları için yenileme çalışmalarına başladı. 

JLL Türkiye tarafından yürütülen ve bir Nata Holding ve Altaş Yatırım A.Ş. projesi olan Vega Outlet Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunarak, Outlet alışveriş beklentilerini yükseltmeye devam ediyor

Birçok dünya markasının Outlet mağazalarına ev sahipliği yapan Vega Outlet, marka karmasına dahil ettiği yepyeni ulusal ve uluslararası markalarıyla, yıl boyunca avantajlı alışveriş imkanını Outlet fiyatlarla yerli ve yabancı ziyaretçilerine sunmaya devam edecek. 

Her gün saat 10.00 – 22.00 arasında hizmet veren Vega Outlet ( NeoPlus) Eskişehir’in en büyük hipermarketi CarrefourSA, Tekzen Yapı Market, Boyner Outlet, Mudo, LCW, FLO, Koton, E-bebek, Nike Factory Store, LocoPoco gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarından oluşan 70’i aşkın mağaza, 1850 araçlık ücretsiz kapalı otoparkı, cafe ve restoranları, sergi ve konser alanları, çocuklar için çeşitli oyuncak ve giyim mağazaları ile Eskişehir’e yeni bir boyut getiriyor.

Vega Outlet Eskişehir'da Bulunan ATM'ler
Vega Outlet Eskişehir'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Üyelik Girişi İle Yorum Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ