Mng Erzurum Avm

Terminal Caddesi Erzurum

Tel: 0442 502 38 84

Mng Erzurum Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

MNG Holding'in AVM sektöründeki ilk yatırımı olan Erzurum MNG Mall, 400 bin liralık dev bir yatırımla hayata geçen alışveriş merkezi. Grup bünyesinde kurulan MNG Yönetim Hizmetleri tarafından işletilecek olan AVM, 1000 metrekarelik kütüphanesi, sanat galerileri, 5 bin 300 metrekarelik heyecan veren bir tema parkı, 350 koltuklu şehir tiyatrosu ve son teknoloji sineması ile 140 bin öğrenciye ev sahipliği yapan Doğu'nun gözbebeği Erzurum'da sosyal yaşama renk katıyor.

Erzurum MNG Mall, 165 mağaza, eğlence, sinema ve kültürel etkinleri bir arada sunarak Doğu'nun gözde şehrine dinamizm kazandıracak. Erzurum MNG Mall, Doğu'nun gelişmeye en açık şehirlerinden biri olan kente, 5 bin 300 metrekarelik bir tema parkı ile giriyor. Anadolu'nun en büyük tema parkı olan bu dev alanda, Jurassic Park, Roller Coaster, çocuklar için özel olarak hazırlanan Survivor ve dev çizgi film karakterleri var. Hem aileler hem de çocukların merakla beklediği tema parkı sayesinde, artık Erzurumlular da eğlenceli vakit geçirme ayrıcalığına sahip olacaklar.

Mng Mall Avmnin, 140 bin öğrenciye ev sahipliği yapan kente bir başka armağanı ise bugüne kadar bir alışveriş merkezi konseptinde ilk kez yer verilen, seçkin eserlerin ücretsiz okunabileceği 1000 metrekarelik zengin bir kütüphane olacak.

MNG Holding, Erzurum MNG Mall'de sanatsal etkinliklere geniş yer ayırdı. 350 koltuklu çocuk şehir tiyatrosu, son teknolojiye sahip Cinemax'ta Google Glass ayrıcalığı ile seyir zevki ve değerli sanatçılar ile bölge halkını buluşturacak sanat galerileri, bu yaklaşımın kanıtları Konukları için eğlenceli bir etkinlik takvimi de hazırlayan merkez, Erzurum ve çevre illerden gelecek ziyaretçilerine, Anadolu'daki en renkli ve konforlu sosyal yaşam alanlarını sunuyor.

Mng Erzurum Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
3,5
Ziyaretçi Yorumları
YILMAZ
MUHTEŞEMMMMMM...
Mahdi.mohammadzadeh
Marhaba harika bir avm va kalitali.Tashakurlar turkey
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ