Erasta Edirne Avm

EDİRNE
Erasta Edirne Avm
Erasta Edirne Avm
AVM Telefon:
0284 213 30 65
Erasta Edirne Avm Haritası
Haritada Göster

Abdurrahman Mh TalatPaşa Cd Merkez Edirne

Otopark: Ücretsiz

Bu AVM’de ETKİNLİK OLUNCA

Erasta Edirne Avm, Nisan 2017de Hizmete Açıldı.

Erasta Edirne AVM 125 mağaza, sinema, yeme-içme ve eğlence mekanları ile hizmet veriyor. Erasta Edirne AVM'nin Yönetimi ve kiralaması JLL Türkiye tarafından yürütülüyor.

Erasta Edirne’nin 3 katlı ve 1200 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı ziyaretçilere önemli bir konfor sunuyor. Erasta Edirne’ye toplu taşıma araçlarıyla da çevresindeki ana yollar ve kent otogarına olan yakınlığı sayesinde de kolay ulaşım sağlanıyor, ayrıca alışveriş merkezi şehrin önemli merkezlerinden olan Trakya Üniversitesi’ne de yakın bir lokasyonda yer alıyor.

erasta edirne açılış fotoları

Erasta Edirne Avm, Türkiye’nin Avrupa’ya açılan sınırında Edirne’nin en büyük ve kapsamlı alışveriş ve buluşma merkezi olmak üzere tasarlandı. Yaklaşık 32.000 m2 kiralanabilir alana sahip olan avm 125 mağazası Sineması ve sosyal alanları ile birlikte ziyaretçilerine geniş, refah ve gün ışığı alan bir ortamda alışveriş yapabilme imkanı sağlıyor.

7.9

Erasta Edirne Avm’ı Nasıl Buldunuz?

Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.

Puanlamayı BİTİR

Ziyaretçi Yorumları


  • emin atbaakn
    15 Mayıs 2017 - Pazartesi
    iyi bulduk çok hoşumuza gitti özellikle türk kahvesi çok güzeldi mahaşallah nazar değmezsin hayırlınız olsun sayın EMiN YK

Sen de Yorum Yaz