Erasta Edirne Avm

Abdurrahman Mh TalatPaşa Cd Merkez Edirne

Tel: 0284 213 30 65

Erasta Edirne Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemarine Otopark: Ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Erasta Edirne AVM 125 mağaza, sinema, yeme-içme ve eğlence mekanları ile hizmet veriyor. Erasta Edirne AVM'nin Yönetimi ve kiralaması JLL Türkiye tarafından yürütülüyor.

Erasta Edirne’nin 3 katlı ve 1200 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı ziyaretçilere önemli bir konfor sunuyor. Erasta Edirne’ye toplu taşıma araçlarıyla da çevresindeki ana yollar ve kent otogarına olan yakınlığı sayesinde de kolay ulaşım sağlanıyor, ayrıca alışveriş merkezi şehrin önemli merkezlerinden olan Trakya Üniversitesi’ne de yakın bir lokasyonda yer alıyor.

Erasta Edirne Avm, Türkiye’nin Avrupa’ya açılan sınırında Edirne’nin en büyük ve kapsamlı alışveriş ve buluşma merkezi olmak üzere tasarlandı. Yaklaşık 32.000 m2 kiralanabilir alana sahip olan avm 125 mağazası Sineması ve sosyal alanları ile birlikte ziyaretçilerine geniş, refah ve gün ışığı alan bir ortamda alışveriş yapabilme imkanı sağlıyor.

Erasta Edirne Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,0
Ziyaretçi Yorumları
emin atbaakn
iyi bulduk çok hoşumuza gitti özellikle türk kahvesi çok güzeldi mahaşallah nazar değmezsin hayırlınız olsun sayın EMiN YK
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ