AHL Park Avm

Çepni Mh Kerebigazi 1.Cd No:7 ÇORUM

Tel: 0312 397 94 00

AHL Park Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Ahlatcı Group tarafından 290 milyon TL yatırımla Çorum’da hayata geçirilen, kiralama ve alışveriş merkezi yönetimini JLL Türkiye’nin üstlendiği AHL PARK, 19 Kasım’da renkli ve coşkulu bir törenle açıldı. 

Toplamda 145 bin m²’lik inşaat alanına sahip olan AHL Park; 141 mağazası ve 50.000 m² kiralanabilir alanı ile ulusal tekstil markalarından teraslı yeme-içme alanlarına, eğlence ünitelerinden yüksek teknolojili 8 adet sinema salonuna,1.500 araç kapasiteli otopark alanına kadar birçok ilki Çorum’a getiriyor. 

Temeli 11 ay önce atılmış olmasına rağmen kısa sürede inşaatı tamamlanarak kapılarını halka açan AHL Parkta, en gözde ulusal restoran zincirleri, eğlence merkezleri ve en başarılı markalar yer alıyor. Sadece alışveriş değil, bölgenin ticari ve sosyal hayatına yön verecek şekilde tasarlanan AVM’de, H&M, LCW, Koton, Defacto, Flo, Cinemaximum, FunLab, Synergym, Migros, Praktiker gibi sektörün lider markaları bir araya geliyor.

Çorum dışında çevre illerden gelen misafirlerini de en iyi şekilde ağırlamaya hazırlanan AHL Park’ta, 3.000 m²’lik çocuk eğlence merkezi ve 4.800 m²’lik spor kompleksi de yer alıyor. Çorum’a yeni bir heyecan getiren ve açılışı büyük ses getirecek olan AHL PARK, gelecekte kentin marka değerleri arasındaki yerini şimdiden kazanmaya başladı.

AHL Park Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
3,2
Ziyaretçi Yorumları
Yüksel DEMİR
Çoruma layık muhteşem olmuş
Emeği geçenlerden Allah razı olsun
AVM Gezginlerimizden cem
Çorum un yüz aklarından olan bu büyük yatırım için Ahmed Ahlatçı ya teşekkürler
Mehmet akaydın
Çok güzel Çorum için kazanç yalnız kalite mağazalar da gelirse çok daha iyi olur örn.

İnçi duvarıdır elle Seda derimin Zara Boyner Beymen clup busunes Adidas Puma mudo Vakko sarar tabi a kalitesi olacak vs bir çok Magaza var çorumumuza yakışır yatırımı yapandan Allah razı olsun
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ