Boyner

Adres: Odunluk Mh, Mihraplı Cd Nilüfer BURSA

Marka AVM Boyner Telefon: 0224 999 67 10

BOYNER, YENİ KONSEPTİYLE BURSA SUR YAPI MARKA AVM’DE

Ürün ve marka zenginliğiyle her sezon keyifli alışveriş deneyimi sunan Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş destinasyonu Boyner, yeni konseptiyle dördüncü mağazasını Bursa Sur Yapı Marka AVM’de açtı. Aynı zamanda Boyner Sur Yapı Marka, Zafer Plaza, İnegöl AVM, Korupark AVM Boyner mağazalarından sonra Bursa’daki dördüncü Boyner mağazası…

Boyner, şık mimarisi, birbirinden özel markaları, kültür sanattan yeme içmeye eğlenceli etkinlikleriyle Bursa’nın en yeni alışveriş merkezi Sur Yapı Marka AVM’de 2900 m² alana yayılan 3 katlı mağazasıyla müşterilerine hizmet vermeye başladı. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, güçlü bir lokasyonda yer alan Sur Yapı Marka AVM’de açılan Boyner mağazasında, kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor, iç giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik kategorilerine ait yerli ve yabancı birçok marka yer alıyor.

Doğa konseptinin ön plana çıktığı, ahşap doku ve detaylarla tasarlanan yeni Boyner mağazası, sıcak ortamı ile ev hissiyatı yaşatarak müşterilerine konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Boyner müşterisinin alışık olduğu unsurların farklı bir şekilde yorumlandığı yeni konsept, müşterinin yabancılık hissetmeyeceği, küçük sürprizlerle karşılaşacağı bir ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi vadediyor.

© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ