Korupark Avm

Mudanya Yolu 9.km Bursa

Tel: 0224 242 35 35

Korupark Avm

Servis Bilgisi Yok Cinetech: 0224 242 93 83 Otopark: Ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Eylül 2007 de faaliyetine başlayan Korupark Avm, Bursa'nın en büyük alışveriş merkezi. İki kapalı otopark, üç çarşı ve bir sinema katından oluşan Korupark Avm büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, aydınlatma açısından gün ışığına olanak tanıyan atriumu ve mağaza karması ile Bursa'da farklı bir avm.

Cinetech Korupark Avm sinemaları 9 sinema salonunda 1321 kişilik koltuk kapasitesi ile son teknolojiyi Bursalılarla buluşturuyor. İki katan oluşan Cinetech Sinemaları'nda birinci katta fuaye alanı bulunurken, ikinci katta büfe ve salonlar yer alıyor.

Fotoğraflarla Korupark Avm
Korupark Avm'de Bulunan ATM'ler
Korupark Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Zehra
2/8/2021 Otoparka arabamı park etmiştim, geri döndüğümde arabamı çizmişler. Orada ki görevli çağırdım, arabanız kör noktada diye cevap verdi. Oranın yönetmenini geldi, oda bize alay ederek güldü yardımcı olmadı, üstelik madurken suclu duruma düşürmek istedi. Bu otopark ücretsiz dedı. Allah’a havale ediyorum. Hani müşteri veli nimet idi??? Bol para harcayın ama güvence yok bu alış veriş merkezde. Hiçte memnun kalmadım. Otoparkta kamera yok, yanı dikkat edin. Arabama ve bize güvence yok.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ