Kent Meydanı Avm

SantralGaraj Mh Kıbrıs Şehitleri Cd Osmangazi Bursa

Tel: 0 224 255 4363

Kent Meydanı Avm

Servis Bilgisi Yok Avşar Sinemaları: 0224 255 30 84 Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok

KENT MEYDANI AVM ETKİNLİKLERİ

Sevgi ve lezzet dolu atölye Kent Meydanı AVM'de
Her ay başka bir Kadın Atölyesi ile ziyaretçilerine keyifli anlar sunan Kent Meydanı AVM; bu aya özel olarak Esra Fişek ile birlikte cupcake atölyesi gerçekleştirecek.
Etkinlik Tarihi: 15 Şubat 2020

KENT MEYDANI AVM KAMPANYALARI

Kent Meydanı AVM Avşar Sinemalarında Öğretmenler Gününe Özel İndirim
Kent Meydanı AVM geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Öğretmenler Günü'nde indirimli sinema uygulaması yapıyor.
Kampanya Tarihi: 24 Kasım 2017
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Kent Meydanı AVM ödüllü bir mimari proje olarak doğmuştur. Mimari yapısının yanı sıra kurum kişiliği olarak da benzerlerinden ayrılan Kent Meydanı AVM; Bursa'nın tam merkezinde olmanın ve hayatın tam içerisinde yer almanın sorumluluğunu hisseden, hissettiren bir AVM'dir.

Kent Meydanı AVM’de ilk kez geçen yıl başlayan buz pisti projesi ikinci yılında aynı yerde müdavimlerini bekliyor.

Son yıllarda özellikle gençlerin ve çocukların yeni tutkusu buz pistlerinin bir yenisi geçen yıl Bursa’da farklı bir mimari konseptle açılışını yapmıştı. IceTrendy Doğal Buz Pisti Sistemleri firması ile KentMeydanı AVM’nin işbirliği sonucu hayata geçirilen proje geçen yıl büyük ilgi görünce bu kış da proje tekrarlandı.

20 m çapında 10m yüksekliğinde kubbe çadır içinde oval olarak tasarlanan buz pistinin göze çarpan proje yaklaşık 300m2lik kayma alanıyla günde ortalama 500-600 kişiye hizmet verebildiği gibi şeffaf tasarımı sayesinde meydanın dört bir yanından da izlenebiliyor.

Gerek mimarisi, gerekse rengarenk aydınlatmasıyla büyük beğeni toplayan proje aslında Avrupa’da çok yaygın olan açıkhava projelerinden esinlenilerek geliştirilmiş. Ülkemizin iklim koşullarının açıkhava buz pistleri için pek uygun olmaması üzerine buzu güneşten ve rüzgardan korumak üzere kubbe çadır planlanmış ve her tarafı şeffaf yapılarak hem izleyenler hem de kullanıcılar için açıkhava hissinin oluşturulması hedeflenmiş.

Haftanın her günü saat 12:00 -22:00 arasında hizmet veren buz pistinde hafta içi 30 dakikalık seansın ücreti 15 TL. Bu hizmet haftasonu 20 TL’ye veriliyor. Uzman eğitmen kadrosuyla yeni başlayanlar için de özel ders seçenekleri sunuyor. 30 dakikalık özel ders bedeli 30 TL + Pist girişi şeklinde.

Buz pateninin eğlenceli olduğu kadar sağlıklı bir spor da olduğunu ileten IceTrendy Buz Pisti yetkilileri denge anlayışlarıyla birlikte odaklanma bilinçlerine katkı sağlayan, nefes nefese bırakmadan ciddi oranlarda kalori harcatan bu aktiviteye sadece çocukları ve gençleri değil yetişkinleri de davet ediyor. Kent’in meydanına apayrı bir heyecan getiren proje Nisan sonuna kadar açık ve her sene Ekim-Mayıs ayları arasında hizmet verecek.

Fotoğraflarla Kent Meydanı Avm
Kent Meydanı Avm'de Bulunan ATM'ler
Kent Meydanı Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,1
Ziyaretçi Yorumları
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ