İnegöl Avm Bursa

Osmaniye Mh Ahmet Akyolu cd İnegöl-Bursa

Tel: 0224 777 00 10

İnegöl Avm Bursa

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla alışveriş ve sosyal yaşamın kalbi İnegöl AVM; yeme-içme, giyim, ev tekstil ürünleri, parfümeri, kuyum ve aksesuar alanlarında hizmet veren yeni markalarla hizmet yelpazesini daha da genişletti. Yeni mağazalarla marka yapısını güçlendiren AVM’nin, ev sahipliği yaptığı markalardan bazıları da yenilenen yüzleriyle misafirlerini bekliyor.

İnegöl AVM, Turkcell’in görme engellilere yönelik geliştirdiği “Hayal Ortağım” uygulamasının yeni eklentisi “Yol Arkadaşım AVM” teknolojisini kullanmaya başladı. Uygulama sayesinde İnegöl AVM’ye gelen görme engelli ziyaretçiler, AVM içinde gitmek istedikleri noktalara yapılan sesli yönlendirmelere rahatlıkla ulaşabilecek.

45 bin metrekarelik alana yayılan özel bir peyzaja sahip. Türkiye'nin en büyük meydanlı açık alışveriş merkezi olan ve Bursa'nın da ilk açık alışveriş merkezi olarak Kırcalı Yapı AŞ tarafından inşa edilen İnegöl AVM; sadece etkileyici, modern, yenilikçi mimarisi ile değil çok değerli marka karması ile de Bursa'da ilklere imza atıyor.

İnegöl Avm Bursa'da Bulunan ATM'ler
İnegöl Avm Bursa'yı Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,1
Ziyaretçi Yorumları
RAHİME GÜNEŞ
AVM de bence müşteriden çok görevli ve personel var.İnsan rahat dolaşamıyor AVM de.Çocuklarım istemeseydi ayağımı bile basmazdım oraya.Nedeni fastfood katında erkek görevliler bakışlarıyla rahatsız ediyorlar.ŞEHİT karısı olabilir,yetim annesi olabilir,öksüz çocuk annesi olabilir,yani bir kadın degerli varlıktır.Bakışlarla rahatsız etmek ayıp.Şüpheli erkekleri takip etme yerine,temiz fedakar annelerin peşindeler.Bence AVM nin yetkililerinde cahillik var.Yanlış emir veriyorlar görevlilere.Kendilerine çeki düzen versinler.Bizleri yalnız anneleri rencide etmesinler.CENNET var ayaklarımızın altında,BUNU BİLSİNLER.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ