The Land Of Legends /Shopping Avenue

Kadriye Mh Atatürk Cd No 515-1 Serik Antalya

T: 444 99 13

The Land Of Legends /Shopping Avenue

Otopark: Ücretsiz
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Antalya'nın turistik bölgesi Belek'te "Türkiye'nin en büyük yaşam ve eğlence parkı" sloganıyla Rixos World Parks & Entertainment bünyesinde kurulan The Land Of Legends Avenue, içerisinde Avm, Otel ve Temapark üçlü kompleksi barındıran masallar şehrini andıran muhteşem bir yapı olarak faaliyete başladı.

The Land of Legends Theme Park, etkileyici mimarisi ve eğlence dünyasının dahisi olarak bilinen Franco Dragone'nin tasarımı ile yepyeni bir eğlence konseptinin öncülüğünü yapıyor.

The Land of Legends Theme Park içindeki son teknoloji su kaydırakları, adrenalin dolu eğlenceler, beyaz kum kaplı dalga plajı ve dalga havuzu, çocuklar için özel yapılan aktivite alanı ve kaydıraklar, cam bölmeli havuzun yanı sıra, mini hayvanat bahçesindeki kaplan, penguenlerin sergilendiği özel bölüm ilgi gören yerlerin başında geliyor.

A LEGENDARY THEME PARK: The rush of water slides and water coasters. The excitement of a dolphin show. Walk with sharks and manta rays. Ride the wild waves or relax in a quiet lagoon. The Legend of Aqua water park has it all. It's always possible to experience something exciting in the Land of Legends. Concerts, shows, and more.

The Land Of Legends Avm Kısmından Bir Görüntü 

Fotoğraflarla The Land Of Legends /Shopping Avenue
The Land Of Legends /Shopping Avenue'de Bulunan ATM'ler
The Land Of Legends /Shopping Avenue'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Sebahattin.acar@windowslive.com
Helal olsun yapana.sanki masal dünyası o kadar güzel.
Selin Simge
Yurtdışında bile yok bu kadar muhteşemi.. Geç oldu ama Süper oldu Türkiye’m için.
SerdarAziz
Kapıdan içeri girince sanki bir masal dünyasına giriyorsunuz. Mimarisi çok etkileyici. Mağazaları gezerken yapay akarsular, tekneler ve ilginç masal karakterleri ve etkileyici müzikleri ile çok keyifli...
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ