Mall of Antalya /Shopping Mall

Altınova Sinan Mh Kepez Antalya

Tel: 0242 340 54 70

Mall of Antalya /Shopping Mall

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında inşa edilen Mall of Antalya 28 Nisan 2017de hizmete başladı. 131.000 m2 inşaat alanına sahip Mall of Antalya, Deepo Outlet ile birlikte 71.000 m2 kiralanabilir alanı ve toplam 234 mağaza sayısı ile Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturuyor.

The largest shopping complex of the Mediterranean Mall of Antalya & Deepo Outlet Center. The Mall of Antalya, built by Torunlar GYO, is situated next to the Deepo Outlet, in front of the Antalya Airport and opened its doors to the visitors on the 28th April 2017. The Mall of Antalya which construction started in the beginning of 2016 on the area of 131 000 м2, together with Deepo Outlet is the largest shopping and entertainment complex of the Mediterranean Region with 71 000 м2 of leasable area and 234 stores in total.The Mall of Antalya owns the biggest indoor children playground of Antalya situated on 1 600 м2, along with 144 stores, which house hundreds of domestic and foreign brands, together with 4 000 м2 of food court. The Mall of Antalya gained recognition for its food court with horizontal and two-story architecture, modern decoration, spacious hallways, and offers different tastes to its visitors.

Mall of Antalya, yerli ve yabancı yüzlerce markaya ev sahipliği yapan 144 mağazası, 4000 m2’lik yeme içme alanı ve 1600 m2 ile Antalya’nın en büyük kapalı çocuk oyun alanına ev sahipliği yapıyor. Yatay ve iki katlı mimarisi, ferah koridorlarının yanı sıra modern bir dekorasyona sahip geniş food hall alanı ile beğeni toplayan Mall of Antalya, ziyaretçilerine farklı lezzetleri bir arada sunuyor. 

Mall of Antalya is the newest place of adventure for children with its 1 600 м2 indoor entertainment area. In the play and entertainment area where OPS Play Kids consept brings a progressive perspective to the entertainment and game understanding of modern children, kids of different age will be able to spend enjoyable and qualified time. Antalya’s biggest indoor playground enables families to safely entrust their children to the entertainment area and proceed to shopping activity.

Antalya’nın en büyük sinema kompleksinde “ultimate” sinema deneyimi

Mall of Antalya Cinetech Sinemaları ise 2200 kişi kapasiteli, 11 salonu ile Akdeniz’in en büyük sinema kompleksini oluşturuyor. Mall of Antalya Cinetech Sinemaları Türkiye’nin en büyük sinema perdelerinden birine de ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en büyük projeksiyon üreticisi BARCO ile özel işbirliği yapılarak geliştirilen Mall of Antalya Cinetech Ultimate Salonu, 14 metre yüksekliğe ve 4K çözünürlüklü 68.000 lümen ışık çıkışına sahip sinema perdesinde ile izleyicilere eşsiz bir film deneyimi yaşatacak. Tüm salonlarda kullanılan Dolby Atmos 360 derece ses teknolojisi ise tavandan sesi kademeli olarak ileten hoparlörleri sayesinde izleyenlere adeta kendilerini filmin içinde hissettiriyor.

Antalya’nın en büyük kapalı çocuk oyun alanı

Mall of Antalya’da 1.600 m2’lik kapalı eğlence alanı ile eğlencenin de en yeni adresi olacak. Günümüz çocuklarının eğlence ve oyun anlayışına farklı bir bakış açısı getiren OPS Play Kids’in yer aldığı oyun ve eğlence alanında değişik yaş grupları keyifli ve nitelikli zaman geçirebilecek. Antalya’nın en büyük kapalı oyun alanı olma özelliğini taşıyan eğlence alanına aileler çocuklarını güvenle emanet edip, alışveriş yapabilecek.

Mall of Antalya /Shopping Mall'ı Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,1
Ziyaretçi Yorumları
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ