Podium Avm Ankara

Macun Mh Bağdat Cd Yenimahalle ANKARA

Tel: 0312 397 94 00

Podium Avm Ankara

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Podium Ankara Avm, güçlü marka karması, ana yolların kesiştiği merkezi konumu, modern mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam alanları ile öne çıkıyor. Podium Ankara Avm, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markalara ev sahipliği yapan 180 mağazaya ve 70.000 m²'lik kiralanabilir alana sahip.

Podium Ankara, son teknolojinin kullanıldığı 11 salonlu sineması, açık havada havuz kenarında bulunan cafe-restoranları, spor kompleksi ve çocuk eğlence alanları ile keyifli bir dünya sunuyor.

Gün ışığından yararlanılan mimari yapısı, geniş koridorları ve yüksek tavanları ile ferah ve konforlu bir alışveriş atmosferi sunan Podium Ankara’da 3000’ü kapalı ve 600’ü açık olmak üzere toplam 3600 araç kapasiteli geniş bir otopark bulunuyor. Podium Ankara’da ayrıca ziyaretçiler için bebek bakım odaları, engelli hizmetleri, revir, mescit, atm merkezi gibi tüm detaylar incelikle planlandı.

ANKARA PODİUM AVM HİZMETLER:

Engelli Sandalyesi: Engelli sandalyeleri, AVM giriş kapılarında bulunmaktadır.

Bebek Odası: 6 Adet bebek odası her katta ikişer tane olacak şekilde hizmet vermektedir.

Mescid: Mescit zemin katta hizmet vermektedir. Vale Hizmeti: Vale hizmeti bulunmaktadır.

Acil Müdahale Ünitesi: 1. katta bulunan Acil Müdahale Ünitesi her gün 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ücretsiz Wifi: Sadece fast food katında geçerlidir.

Engelli WC: Engelli tuvaletlerİ her katta bulunmaktadır.

Podium Avm Ankara'da Bulunan ATM'ler
Podium Avm Ankara'yı Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
nurettin
güvenlik haklı uyarmakla orası tüm kesime hitap eden bir mekan toplumsal kurallar var uyacan güvenlik uyarmasa başka biriside arkadaşını kucaga çeker
Erhan
Haftasonu Podyum Ankara AVMye cocuklarimla gittim. Kolidor koltuklarinda otururken eşin ayaklarini bana dogru uzatti. Guvenlik gorevlisi gelip dogru oturun diye kotu bir tavirla uyardi. Belli ki bir emir almis! Ben boyle konusamazsiniz diyince YONETIM boyle istiyor dedi. Her ne tesadufse yonetimden oldugunu soyleyen biri hemen geldi. Eger hastaysaniz gidin revire yatin seklinde daha sinir bozucu bir tepkiyle konustu. Ankarada onlarca AVM var. Hepsinde de ayni markalar ayni urunu ayni fiyatla satiyor. Farki calisanlarin nezaketi, misafirperverligi saglar. Kazanc ise AVNMdeki magaza sahiplerindir.

LUTFEN DIKKAT: Podyum AVMye giderseniz dikkatli oturun. Rahat bir sekilde ayak ayakustune bile atmayin. Degilse hemen haddinizi bildiriyorlar. Sizi hemen terbiye ediyorlar.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ