Optimum Ankara /Outlet

Eryaman Ayaş Yolu No:93 Ankara

T: 0850 207 57 67

Optimum Ankara /Outlet

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

29 Ekim 2004'te Ankara'nın ilk outlet alışveriş merkezi olarak hizmete açılan Optimum Outlet Avm; 18 Kasım 2006'da ek binanın yapılmasıyla, Türkiye'nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olmuştur.

Modern mimarisi, alternatif ve geniş alışveriş seçenekleri ile, dünya mutfaklarından tatların sunulduğu cafe-restoran bir arada bulunduran Optimum Outlet Avm, farklılığını ortaya koymaktadır.

Optimum Ankara /Outlet'te Bulunan ATM'ler
Optimum Ankara /Outlet'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Jack
Sayın Orhan DUMAN; o sizin kendi adiliğiniz.Gelmezsen gelme.Ne diye hakaret ediyorsun?Yüzlerce işçi,garson akşam olunca evine yalnızca bir ekmek götürme derdine düşmüşken senin ve çevrenin dışarıda yemek yeme lüksünü karşılayacak milyon tane yer var.Git orda zıkkımlan.
SERVET KARAÇ
%99'u Müslüman olan ülkemizde %1 bile olmayan Hristiyan azınlığın noel bayramını kutlamak maksadıyla o dinin ve kültürünün süslemeleri ve adetlerini çok fazla göz önünde bulundurmanızı doğru karşılamıyorum. bundan rahatsız olan oldukça fazla bir kitle var bilginiz olsun
Orhan duman
Yemek katınıza bu şekilde adi firmalar oldukca şahsen ben ve çevrem heryerde bu konuyu açar ve 5 para etmiyeceğini anlatır ve hiç gelmem
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ