MetroMall Avm

Tunahan Mh Dumlupınar 30Ağustos Cd Eryaman ANKARA

Tel: 0312 504 1515

MetroMall Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Açık havada da alışveriş keyfini yaşayacağınız Türkiye’nin en büyük üstü açılır kapanır AVM’si, METROMALL AVM EYLÜL 2018'de AÇILDI.

Metromall Alışveriş Merkezi Ankara’ya yeni bir heyecan getirdi. Metromall , dünyanın seçkin markalarından oluşan  200’den fazla mağazası, 3.000 araçlık ücretsiz otoparkı, restaurantları, sinema salonları ve eğlence merkezleri ile yılın 365 günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 Metromall, bünyesinde Zara, Bershka ,Stradivarius, H&M, Decathlon gibi mağazaların yanı sıra, bölgenin en büyük teknoloji marketi Media Markt, Ankara’nın en büyük eğlence alanlarından biri olan Crocus Park ve Gym Fit spor kompleksini bünyesinde birleştirmiştir.

MetroMall Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Özgün
Gözümüzden sakındığımız çocuğumuz güvenli bir alışveriş Merkezinde değil bunu bilin.. 12 yaşındaki oğlum yanına telefonunu almayı unutmuş ve bizi anlık kaybetti , küçüklüğünden beri öğrettiğim şey yavrum Allah korusun başına bir şey gelirse veya kaybolursan ilk yapman gereken polis ve güvenlik güçlerine sığınmak olsundu.. Evladımda öyle yapmış gitmiş kapıda gördüğü kendince güvenilir bulduğu kapalı bir bayan güvenlik görevlisinden yardım istemiş .. Telefonum yok babamı arayabilirmiyim? Güvenlik görevlisinin cevabı hayır olmuş tel kullanmamız yasak .. peki ne yapabilirim demiş oğlum ? Bayanda danışmaya söyleyin demiş .. oğlumda söyleneni yapmış ve aynı şeyleri ondanda duymuş ... dışarıyı aramak yasak !!!!.... Oğlum çaresiz ortada kalmış sonrasında çekine çekine herhangi birinden rica etmiş ve Teli alıp bizi aradı, şükür sıkıntı yok buluştuk ..Allah razı olsun vermiş telini normal bir vatandaş.. Düşünün arkadaşlar çocuklarla ilgili her gün onlarca kötü haber duyduğumuz bu yüzyılda güvenlik görevlisine sığınan bir çocuğun durumunu.. Tel yasak ...peki yardımcı ol , durumunu sor , nedir sıkıntını sor ? Oda olmadı anons yaptır bir şekilde yardımcı ol .. Senin görevin sadece giriş çıkışları kontrol etmekmi?? Anlam veremedim ,gittim kadını bulup konuştum içim içimi yedi çünkü ... Aynı cvpları bende aldım.. Baktım söylenecek söz yok sizin çocuğunuz varmı diye sordum .. var iki tane dedi.. o zaman umarım aynı durum bir gün sizinde başınıza gelir ,o zaman anlarsınız beni dedim ve gittim ..12 yaşındaki bir çocuğu çaresiz bırakan bu zihniyete Sadece yazıklar olsun diyorum başkada söylenecek söz yok...
idil bakır
yeme içme katında düzgün hiçbir şey yok üstelik pahalı
emeyra gül
avm nin geneli çok kötü bu kadar amatör bi avm olamaz yemek katında yicek hiç bir şey yok fiyatlarıda diğer avmlere göre çok fazla mağazalar çok soğuk özellikle tuvaletlerde hiç hijyen yok sıcak su bile akmıyor
SİBEL GEVREK
Bölgemizde böyle bir AVM nin açılması çok iyi oldu, Sakin ferah bir alışveriş imkanı sunduğu için ayrıca güzel. Mağazalar düzenli ve büyük, aradığımız her şeyi bulabiliriz.

Bu civardaki AVM lerde olmayan markalar olduğu için Bölgeden ayrılmaya gerek yok

Herkese iyi alışverişler, mağaza sahiplerine de bol kazanç dilerim.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ