Gordion Avm

Ankaralılar Cd Koru Mh Yenimahalle Ankara

T: 0312 233 70 00

Gordion Avm

Cinemaximum: 0312 236 70 77

GORDİON AVM ETKİNLİKLERİ

Gordion AVM’den Ara Tatilde Paw Patrol ve Ninja Turtles Hediyesi
Gordion AVM, 16-24 Kasım ara tatil döneminde minik ziyaretçileri için çok özel iki ayrı etkinliğe birden ev sahipliği yapacak. Çocukların sevgilisi çizgi film kahramanları Paw Patrol ve Ninja Kaplumbağalar ilk kez bir etkinlik alanında bir araya gelecek.
Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019

GORDİON AVM KAMPANYALARI

Gordion AVM’den 10. yıla özel kazandıran kampanya
Gordion AVM ziyaretçileri, 19 Ocak’a kadar devam edecek kampanya süresi boyunca, toplamda her 100TL ve katları alışverişe 10.000 TL yüklü Gordion Card ve 5.000TL yüklü Petrol Ofisi yakıt kart kazanma şansı yakalayacak
Kampanya Tarihi: 04 Ekim - 19 Ocak 2020
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Gordion Alışveriş Merkezi, toplam 50,000 metre karelik kiralanabilir alanında 150'den fazla mağazası ile ziyaretçilerine alışveriş, yemek ve eğlence için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Gordion Alışveriş Merkezi Türkiye'nin BREEAM Sertifikası'na sahip en büyük binası ve Ankara'nın ilk yeşil alışveriş merkezi olma özelliğine sahip. Ziyaretçilerine sunduğu ulusal ve uluslararası pek çok ünlü marka ile Ankara'da alışverişe yeni bir boyut kazandıran Gordion Alışveriş Merkezi'nin önde gelen kiracıları CarrefourSA Gurme, Mediamarkt, Zara, Koton, Mac-Fit, Cinemaximum, H&M ve Marks & Spencer. Bu markaların yanısıra AVM, başkentlilerin tercih ettiği Cafe des Cafes, Cook Shop, CineMaximum, Zara Home, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Oysho, Pull and Bear, Network, Mango, LC Waikiki, Nike, Adidas gibi pek çok markaya da ev sahipliği yapıyor.

Gordion Avm'de Bulunan ATM'ler
Gordion Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
ayfer
Sakinliğinin yanında hemen hemen bir çok mağazayı bulabileceğiniz bir avm..Gordion candır!
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ