Forum Ankara /Outlet

Yozgat Bulv 99 Ovacık Keçiören Ankara

Tel: 0312 567 10 00

Forum Ankara /Outlet

Servis Bilgisi Yok CinemaPink: 0312 578 00 22 Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok

FORUM ANKARA /OUTLET ETKİNLİKLERİ

İbi Ve Pırıl Forum Ankara Avm'de
İbi Ve Pırıl ile Olağan Üstü Eğlence Forum Ankara Avm'de
Etkinlik Tarihi: 16 Kasım - 24 Kasım 2019

FORUM ANKARA /OUTLET KAMPANYALARI

Forum Ankara Avmden Peugeot 3008 Kazanma Şansı
Forum Ankara Outlet mağazalarından tek seferde 100 TL ve katları tutarda alışveriş yapın, çekilişle Peugeot 3008 kazanma şansı yakalayın.
Kampanya Tarihi: 04 Mayıs - 24 Haziran 2018
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Forum Ankara Outlet 2008'de Ankaralılar'la buluştu. Kısa zamanda başkentlilerin çekim merkezi haline gelen Forum Ankara Outlet tüm yıla yayılan fırsatları, farklı konsept ve eğlence anlayışıyla dikkat çekiyor.

Ankara'nın kuzeyinde Keçiören İlçesi'nin Ovacık bölgesinde yer alan Forum Ankara Outlet'e şehrin her yerinden rahatça ulaşmak mümkün. Kuzey Çevre yolu ile kent bağlantısını sağlayan yeni protokol yolu (Yozgat Bulvarı) kavşağında yer alan Forum Ankara, Ankara'nın giriş noktasında bulunuyor.

Forum Ankara Outlet'in doğusunda, planlı konut alanları, rekreasyon alanları, parklar, oteller, kongre merkezleri ve sosyal alanlarıyla Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Proje Alanı bulunuyor.

Forum Ankara /Outlet'te Bulunan ATM'ler
Forum Ankara /Outlet'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
onur
guvenlık gorevlılerı arasında cok ıyı ınsanLAR VAR ben engellı birisi olarak gectigiiz hafta bana park yeri gosteren ve yardımcı olan halil ibrahim isimli gıvenlıge ve guvenlık katına cok tesekkur ederım
Murat Tolga Gök
Gayet başarılı. Ailecek beğendik valla çıkın çıkın gelin
Erhan CAFEROĞLU
Avm nin hemen yanındaki inşaat firmasınds görevliyim 06.10 2018 tarihinde sigara almak için gittigimde içeride bulunan kipa magzasının tütün satış ruhsatının iptal oldugu için satmıyoruz dediler. Rosman magzasına yönlendirdiler o magzada belirli 3-5 marka harici satış yapmadıklarını eklerinde sadece bu ürünlerin oldugunu beyan ettiler. En yakın benzin istasyonuna kadar gitmek zorunda kaldım En az 1000 personelin çalıştıgı bir avm de tütün mamulleri satan hiçbir yer yok . Benim ihtiyaçlarımı karşılamadıktan sonra ne kadar güzel olabilir. Sigara kullananlar forum avm ye gelirken yanlarında yedek oaketle gelsinler.
Emre Yurtsever
Tavsiye ediyorum
Elif karaman
Ankarada eb beğendiğim avm şehirden uzak temiz hava gürültüsüz park sorunsuz ben bayıldım. Üstelik 2 kat ...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ