ATG Avm

Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı No:78 Ankara

Tel: 0312 508 10 00

ATG Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

2016 yılında hizmete giren Ankara Tren Garı (ATG ) bir gar olmanın çok ötesinde, mağazaları, restoranları, ofisleri,toplantı salonları, oteli ve otoparkı ile Ankara’nın çekim merkezlerinden biridir.

Türkiye’nin ilk ve tek projesi olan ATG; başkentin en merkezi bölgesinde, şehir içi ulaşım ağıyla 400.000 Ankara’lının yürüyüş mesafesinde, 10 dakika içinde ulaşabileceği bir konumdadır. Bu da, ATG’yi yalnızca tren yolcularının kullanımına açık transit bir geçiş noktası olmaktan çıkarıp, çekim alanı ile de rakipsiz bir lokasyona dönüştürmüştür. ATG‘de 3 demiryolu hattı ve 6 peron bulunmaktadır. Ülkemizin bütün demiryolu ve hızlı tren hatlarının kavşak noktasıdır.

Toplam alanı 175.000 m² , kiralanabilir alanı 25.000 m² olan ATG, ayrıca 4.000 m² ‘lik kiralanabilir ofis alanına sahiptir. Seçkin mağaza karmasına sahip ATG, ulaşımın yanı sıra giyimden, kozmetiğe, konaklamadan, eğlenceye günün her saati her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam alanıdır. Açık hava terasları, çocuk oyun alanı, atrium ve eğlence alanlarıyla benzersiz bir keyif sunmaktadır.

Ayrıca VIP ve CIP salonları, bankacılık hizmetleri, araç kiralama noktaları, seyahat şirketleri, revir gibi hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. 2.500 araçlık kapalı otoparkı ve de açık otopark alanlarıyla, ATG her gün alışverişi ve ulaşımı, çeşitle, keyifle sunmaya devam ediyor.Projenin yönetim ve kiralama hizmetleri JLL Türkiye tarafından yürütülmektedir.

ATG Avm'de Bulunan ATM'ler
ATG Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ