Atakule Avm

Atakule, 06690 Çankaya Ankara

Tel: 444 6 282

Atakule Avm

ATAKULE AVM ETKİNLİKLERİ

Atakule Aşkları
Yıllar önce ya da bugün; kentin simgesi Atakule’de sevgilinizle birlikte çekilen en güzel aşk karesini #atakuleaşkları hashtagi ile paylaşın, sürpriz hediyeler kazanan 14 çiftimizden biri olun!
Etkinlik Tarihi: 14 Şubat 2019
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Atakule GYO; dinamik kimliği, sağlam finansal yapısı ile yeniden inşa projesini, Atakule’nin bir AVM değil kültür mirası olduğu gerçeğine dayanarak tasarlandı.  

Ankara’nın ve şehri ziyaret edenlerin sosyal yaşamdan sanata, alışverişten yeme – içmeye kadar tüm ihtiyaçları özenle düşünülerek 50 bin metrekarelik bir alanda yapılandırılan Atakule’nin Sign of the City 2017 En İyi Yerel Merkezli AVM ödülü ile onurlandırılan yeni mimarisi; Atakule avmyi farklı kılıyor.

Atakule; misafirlerine lezzet sanatının inceliklerini, muhteşem Botanik Park manzarası eşliğinde sunar. Misafirlerimiz, şeffaf mimari, seyir terasları ve Botanik Park’ı tamamlayan çatı terasıyla Atakule’de, doğayla baş başa bir günün tadını çıkartır. 

Atakule Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
HAMDI GOKCEHAN
KARSILAMA VE TACIZ ETMEDEN ARAMA COK IYI. AVM EDKI HALI ILE KIYASLANMAYACAK KADAR FERAH. YEMEK KATINDA BIRAZ DAHA ALAN OLABILSEYDI SUPER OLURDU. MANZARAYI HERKESE SEYR ETME IMKANI VERDIGINIZ ICIN, ILGILI HERKESE TESEKKURLER. RESTAURANT FIYATLARI UYGUN OLDUGU SURECE, KIMSE UZULMEZ. GELEN INSANLAR DA OLDUKCA DUZEYLI GORUNUYOR. BENCE SU ANDA EN IYISI SIZSINIZ. TEKRAR TESEKKURLER.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ