Ankapark

Gazi Mh, Cumhurbaşkanlığı Blv, 06560 Yenimahalle Ankara

Ankapark

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

ANKAPARKAvrupa’nın en büyük tema parkı olma özelliğini taşıyor. AnkaPark olarak bilinen yeni adıyla Wonderland Euraisa tema parkın açılışı için geri sayım başladı. ANKAPARK’ı 29 yıllığına kiralayan GBM Ticaret & Çelik Ortak Girişim Grubu, 2019’un Mart ayında hizmete açtı. Ankapark içindeki kafe, restaurant ve çocuklara yönelik satış alanlarının alanın kiralamasını ise KDM AVM Danışmanlık üstlendi.

                                                         

Ağırlıklı yeme & içme, hediyelik eşya ve çocuklara hitap eden konsept mağazalar üzerine kiralama yapılacak. Park 1 milyon 200 bin m2’lik geniş bir alana yayılmış durumda.

Dev roller coaster’lardan dinazor müzesine her şey var!

‘Türkiye’nin eğlencede rakipsiz projesi’ olarak lanse edilen ANKAPARK’ta oyun alanlarından alışveriş & cafe bölümüne toplam 1217 adet eğlence ünitesi hizmet verecek. Bu tesisler içinde 70 bin m2’lik oyun çadırı, toplam 14 adet dev roller coaster, sinema salonları, Ankara’nın en büyük buz pisti, 30 bin kişilik konser alanı, açık & kapalı aquapark, bowling salonları, 100 bin m2’lik havuz bölümü, dinazor ormanı ve müzesi, dijital oyun salonları, yöresel lezzetlerin ve unutulmaya yüz tutmuş eserlerin sergileneceği Osmanlı Sokağı gibi alanlar olacak.12 ay boyunca sabah 10.00’dan gece 02.00’ye kadar hizmet verecek ve 7’den 70’e her yaş grubuna hitap edecek.

Kış aylarında 10.00-22.00 saatleri arasında açık olacak Tema Park’ın, Yaz aylarında açılış ve kapanış saatleri değişiklik gösterecek.

Ankapark'ı Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,0
Ziyaretçi Yorumları
AVM Gezginlerimizden hokec
begen medim
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ