Park Afyon Avm

Fevzi Çakmak Bulv Merkez/Afyonkarahisar

Tel: 0272 222 03 03

Park Afyon Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Park Afyon Avm, Batı Anadolu’da bir kavşak noktası olan Afyonkarahisar’ın şehir merkezinde, eski otobüs terminali arazisinde inşa edilen bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak Eylül 2015’te açıldı.

45 bin m2 kiralanabilir alan üzerinde 4 kat üzerinde 160 mağazadan oluşan Park Afyon’da, ünlü moda markaları, çok katlı mağaza, süpermarket, teknoloji market, sinema, bowling, çocuk eğlence alanı ve 2 bin kişi oturma kapasiteli yeme içme alanının yanı sıra Türk ve dünya mutfağından örnekler sunan seçkin kafe ve restoranlar da yer alıyor. Bu markalardan bazıları, ilk kez Park Afyon’da Zafer Bölgesi ziyaretçileri ile buluşuyor.

Park Afyon Avm, şehrin tam merkezindeki konumu, güçlü marka karması, yenilikçi mimarisi, etkin yönetim anlayışı ile şehrin yeni alışveriş, buluşma ve eğlence noktası; Afyonluların yaşamının vazgeçilmez bir parçası olacak.

Afyonkarahisarlı işadamlarının yerel sermaye ve emek birlikteliğini ortaya koyarak oluşturdukları Afyon Girişim A.Ş.’nin bir yatırımı olan Park Afyon Alışveriş Merkezi’nin kiralaması ve yönetimi ECE Türkiye tarafından yapılıyor.

Park Afyon Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,1
Ziyaretçi Yorumları
Feyzi ayaz
Afyon hiç umduğum gibi deyil resmen köy Allah'tan AVM su var başka hiçbir sosyal akdivitesi yok resmen ölü
ferdi yılmaz
carfursa glokozlu nişastalı pastane baklavasını beypazarı ev baklavası diye satıyor, insanları kandırıyor. avm yönetiminin dikkatine
Özkan
Harika
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ