Park Afyon Avm

Fevzi Çakmak Bulv Merkez/Afyonkarahisar

T: 0272 222 03 03

Park Afyon Avm

Servis Bilgisi Yok Sinema Bilgisi Yok Otopark Bilgisi Yok

PARK AFYON AVM ETKİNLİKLERİ

Park Afyon’da Nisan Ayı Çocuklar İçin Çok Keyifli Geçecek
Park Afyon, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Nisan ayında çocuklar için birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.
Etkinlik Tarihi: 06 Nisan - 28 Nisan 2019
ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Park Afyon Avm, Batı Anadolu’da bir kavşak noktası olan Afyonkarahisar’ın şehir merkezinde, eski otobüs terminali arazisinde inşa edilen bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak Eylül 2015’te açıldı.

45 bin m2 kiralanabilir alan üzerinde 4 kat üzerinde 160 mağazadan oluşan Park Afyon’da, ünlü moda markaları, çok katlı mağaza, süpermarket, teknoloji market, sinema, bowling, çocuk eğlence alanı ve 2 bin kişi oturma kapasiteli yeme içme alanının yanı sıra Türk ve dünya mutfağından örnekler sunan seçkin kafe ve restoranlar da yer alıyor. Bu markalardan bazıları, ilk kez Park Afyon’da Zafer Bölgesi ziyaretçileri ile buluşuyor.

Park Afyon Avm, şehrin tam merkezindeki konumu, güçlü marka karması, yenilikçi mimarisi, etkin yönetim anlayışı ile şehrin yeni alışveriş, buluşma ve eğlence noktası; Afyonluların yaşamının vazgeçilmez bir parçası olacak.

Afyonkarahisarlı işadamlarının yerel sermaye ve emek birlikteliğini ortaya koyarak oluşturdukları Afyon Girişim A.Ş.’nin bir yatırımı olan Park Afyon Alışveriş Merkezi’nin kiralaması ve yönetimi ECE Türkiye tarafından yapılıyor.

Park Afyon Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,0
Ziyaretçi Yorumları
Üyelik Girişi İle Yorum Yapmak İster misiniz?
ferdi yılmaz
carfursa glokozlu nişastalı pastane baklavasını beypazarı ev baklavası diye satıyor, insanları kandırıyor. avm yönetiminin dikkatine
Özkan
Harika
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ