Afium Avm /Outlet

İzmir Karayolu 9. km Afyonkarahisar

Tel: 0272 252 57 00

Afium Avm /Outlet

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Afium Outlet Avm, Afyonkarahisar ve bölgenin ilk alışveriş ve yaşam merkezi. Outlet Avm konseptini açık hava ile buluşturan Afium Avm bölgeye hareketlilik getirdi. İkbal Grubu tarafından 2010  yılında hizmete açılan Afium Avm, konsepti ve mimari özellikleriyle dikkat çekici olan avmlerden biri.

Afium isminin tarihten gelmesinin yanı sıra,  Afium Avm 'nin genel mimari yapısı oluşturulurken otantik Afyonkarahisar evlerinden esinlenilmesi, AVM'yi ayrıcalıklı bir noktaya taşıyor.

Mağazaları ve eğlence alanlarıyla ön plana çıkan Afium Avm, teknoloji, yapı market, süper market ve giyim markalarının yanı sıra restoranlarıyla birçok önemli markayı bünyesinde bulunduruyor. Sabah 10.00 da açılan avm, gece 23.00 a kadar hizmet veriyor.

Fotoğraflarla Afium Avm /Outlet
Afium Avm /Outlet'te Bulunan ATM'ler
Afium Avm /Outlet'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
ccahitonur2006
Güzel bir avm. Adana'dan Ayvalık'a giderken uyğradık. Tüm avmyi gezdim. İkbal ve 5M Migros çok güzel. İkbal'den bir şeyler alabilirsiniz. Outlet olmasu da ayrı güzel. Ama soğuk, sıcak ve yağmurlu günlerde müşteriler mağdur oluyor. Onun dışında avm gayet güzel
Serdar Aziz
Antalyaya giderken Afium Avmye uğradık. Umduğumdan daha büyük bir avmymiş :) gez gez bitiremedik. ikbal restoranı hem uygun hemde çok çeşitli menüsü mevcut. Mağazaların görünümü çok hoş. Havuz başında restoranları mevcut. Geniş açık otoparkı da ayrı bir rahatlık. Sabah 10.00 da açılan avm, gece 23.00 a kadar hizmet veriyor.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ