VENEZIA MEGA OUTLET'TE İNDİRİM PANAYIRI

Kampanya Tarihi: 09 Ağustos - 18 Ağustos 2019

Bayram tatiline özel ekstra indirimlerle alışveriş fırsatını ziyaretçileri için daha da cazip hala getiren İndirim Panayarı'nın dördüncüsü, Venezia Mega Outlet'te başladı.
 
İtalyan tarzı mimarisiyle dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul'un Avrupa Yakası'na taşıyan Venezia Mega Outlet, uzun bayram tatili boyunca İndirim Panayırı Günleri ile ziyaretçilerine daha uygun fiyatlı ürün alternatifleri sunuyor. AVM içerisindeki birçok markanın yanı sıra Çarşı Pazar katındaki esnafın da katıldığı İndirim Panayırı, 9-18 Ağustos tarihleri arasında Venezia Mega Outlet metro katında gerçekleşecek.
 
Yıl boyunca müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla alternatifli ve kaliteli alışveriş fırsatı sunan Venezia Mega Outlet'teki mağazalar; yeni ürünlere yer açmak ve ekonomiyi hareketlendirmek için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla İndirim Panayırı süresince satışa sunuyor.
 
Hem İstanbulluların hem de şehir dışından gelen turistlerin en fazla tercih ettiği yerlerden biri olan Venezia Mega Outlet, avantajlı alışveriş fırsatlarının yanı sıra, AVM içerisinde yapacağınız gondol turu ile Venedik'in eşsiz sokaklarını da keşfedebileceksiniz. 10 gün sürecek İndirim Panayır günleri ile perakende sektörünü hareketlendiren ve ziyaretçilerine de daha uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunan Venezia Mega Outlet'in keyifli atmosferinde bayram tatilinin tadını çıkarın.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Emaar Avm /Shopping Mall 3 Alışverişinizden 1’ini Emaar Ödüyor
Emaar, Param Kart işbirliğiyle gerçekleştirdiği 4 günde 5000’in üzerinde katılımcı ile AVM sektörünün en büyük kampanyası olan “Yarısını Kazan”dan sonra “3 Al 2 Öde” kampanyası ile bir rekora daha imza atmaya hazırlanıyor.
Kampanya Tarihi: 18 Ekim - 21 Ekim 2019
Canpark Avm BMW Kaçmadan Sen Yakala…
Canpark AVM’de tek seferde yapacağınız 100 TL ve katları tutarındaki alışverişlerinizde 1 kişiye BMW 118i kazanma ve 15 Çifte Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye’de konaklama şansı…
Kampanya Tarihi: 10 Temmuz - 10 Ocak 2020
212 Avm /Outlet 212 OUTLET’DEN, İSTANBUL HAVALİMANI’NA ÜCRETSİZ SERVİS
ARACINI 212 OUTLET’E PARK ET, İSTANBUL HAVALİMANI’NA ÜCRETSİZ SERVİS İLE DEVAM ET!
Kampanya Tarihi: 19 Temmuz - 31 Aralık 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ