VENEZIA MEGA OUTLET'TE İNDİRİM PANAYIRI

Kampanya Tarihi: 09 Ağustos - 18 Ağustos 2019

Bayram tatiline özel ekstra indirimlerle alışveriş fırsatını ziyaretçileri için daha da cazip hala getiren İndirim Panayarı'nın dördüncüsü, Venezia Mega Outlet'te başladı.
 
İtalyan tarzı mimarisiyle dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul'un Avrupa Yakası'na taşıyan Venezia Mega Outlet, uzun bayram tatili boyunca İndirim Panayırı Günleri ile ziyaretçilerine daha uygun fiyatlı ürün alternatifleri sunuyor. AVM içerisindeki birçok markanın yanı sıra Çarşı Pazar katındaki esnafın da katıldığı İndirim Panayırı, 9-18 Ağustos tarihleri arasında Venezia Mega Outlet metro katında gerçekleşecek.
 
Yıl boyunca müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla alternatifli ve kaliteli alışveriş fırsatı sunan Venezia Mega Outlet'teki mağazalar; yeni ürünlere yer açmak ve ekonomiyi hareketlendirmek için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla İndirim Panayırı süresince satışa sunuyor.
 
Hem İstanbulluların hem de şehir dışından gelen turistlerin en fazla tercih ettiği yerlerden biri olan Venezia Mega Outlet, avantajlı alışveriş fırsatlarının yanı sıra, AVM içerisinde yapacağınız gondol turu ile Venedik'in eşsiz sokaklarını da keşfedebileceksiniz. 10 gün sürecek İndirim Panayır günleri ile perakende sektörünü hareketlendiren ve ziyaretçilerine de daha uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunan Venezia Mega Outlet'in keyifli atmosferinde bayram tatilinin tadını çıkarın.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ