Yılbaşında Kazandıran Alışveriş Tepe Nautilusta

Kampanya Tarihi: 19 Aralık - 31 Aralık 2020

Tepe Nautilus, 31 Aralık’a kadar aynı gün içerisinde en fazla iki farklı alışverişte, toplam 500 TL ve üzeri harcamalara 75 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.
Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, yeni yıla az bir süre kala ziyaretçilerini kazandıran yılbaşı kampanyasıyla buluşturuyor. 31 Aralık’a kadar devam edecek olan kampanyada Tepe Nautilus’a gelen ziyaretçiler, aynı gün içerisinde yapacakları en fazla iki alışverişte, toplam 500 TL ve üzeri harcamalarında 75 TL yüklü Tepe Nautilus Card’ın sahibi olacak.
Yılbaşında da fırsatlarla dolu alışverişin tadını doyasıya çıkarmak isteyenler, Tepe Nautilus Card ile kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabilecek. Stoklarla sınırlı kampanyaya katılım sağlamak için fiş ya da faturalar ile birlikte, kampanya masasında Tepe Nautilus Card üyeliği gerçekleştirmek yeterli. 

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com adresinden ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından ulaşabilirsiniz. 

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Marmara Park Avm Marmara Park Bir Kişiyi Jeep Sahibi Yapıyor
Marmara Park, şanslı bir ziyaretçisine Jeep Compass 1.3 hediye ediyor.  
Kampanya Tarihi: 15 Mart - 15 Haziran 2021
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ