Tepe Nautilus’tan 20. Yaşına Özel Dev Kampanya

Kampanya Tarihi: 01 Ekim - 31 Ekim 2022

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, 20. yılına özel kampanyalarına devam ediyor. Ziyaretçilerine sunduğu kampanyalar ile alışverişi kazançlı hale getiren Tepe Nautilus, Tepe Nautilus Mobil Uygulama kullanan ziyaretçilerini de özel ayrıcalıklarla buluşturuyor.
750 TL ve üzeri alışverişe anında 250 TL hediye 
Tepe Nautilus Mobil Uygulama kullanan ziyaretçileri için kampanyalara katılımda sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus, Ekim ayı boyunca yapılan alışverişlerde harcadıkça kazandırıyor. Kampanyaya katılım için tek seferde 750 TL ve üzeri harcama yapan ziyaretçiler fiş ya da faturalarının fotoğrafını çekip mobil uygulamaya yükleyerek, sıra beklemeden kayıt işlemini tamamlıyor.  
Tepe Nautilus’taki kampanya masasından hediye 250 TL yüklü Tepe Nautilus kartını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabiliyor.   
Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ