TEPE NAUTILUS MULTINET İLE KAZANDIRIYOR.

Kampanya Tarihi: 14 Ağustos - 30 Eylül 2020

Tepe Nautilus, MultiNet TatlıPara kampanyası ile 30 TL ve üzeri alışveriş yapan her ziyaretçiye %30 TatlıPara hediye ediyor.
Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. MultiNetliler Tepe Nautilus’a gelerek kampanya dahilindeki restoranlarda yapacakları her 30 TL ve üzeri harcamalarında %30 TatlıPara kazanıyor.
Kampanya kapsamında Tepe Nautilus ziyaretçileri haftanın her günü ve saatinde MultiNet TatlıPara kampanyasından yararlanabilecek.  Kampanya dahilinde, 30 TL ve üzeri yapılan tüm harcamaların %30’u bakiyenize geri yüklenirken, aynı gün içerisinde herhangi bir sınır olmadan harcamalarınızdan tekrar tekrar kazanmanın fırsatını yakalıyorsunuz. 
Tepe Nautilus’ta bulunan, MultiNet üye iş yerinde kampanyadan faydalanabilmek için MultiPay uygulaması üzerinden harcama yapacağınız noktayı seçmeniz ve “Bugün Buradayım” butonuna basmanız yeterli.

Tepe Nautilus, tüm ziyaretçilerini MultiNet üye iş yerlerinden, sınırsız TatlıPara kazanmaya davet ediyor. 

MultiNet TatlıPara kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
212 Avm /Outlet 212 OUTLET’TE 100 TL ALIŞVERİŞ YAP, 10 TL’LİK YEMEK HEDİYE ÇEKİNİ KAP!
212 Oulet’te restoran, cafe ve yiyecek stantları dışından tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar KDV dahil 10 TL’lik yemek hediye çeki kazanıyor.
Kampanya Tarihi: 29 Ağustos - 30 Eylül 2020
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ