TEPE NAUTILUS MULTİNET İLE KAZANDIRIYOR

Kampanya Tarihi: 04 Kasım - 04 Aralık 2019

TEPE NAUTILUS MULTİNET İLE KAZANDIRIYOR
Tepe Nautilus 4 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında MultiNet ile 30 TL ve üzeri her harcamalarında ziyaretçilerine %20 TatlıPara hediye ediyor.

Tepe Nautilus, harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. MultiNetliler Tepe Nautilus’a gelerek kampanya dahilindeki restoranlarda yapacakları her 30 TL ve üzeri harcamalarında %20 TatlıPara kazanıyor.
4 Kasım -4 Aralık tarihleri arasında Tepe Nautilus ziyaretçileri tarafından haftanın her günü ve saatinde yararlanabilecekleri MultiNet TatlıPara kampanyasında, 30 TL ve üzeri yapılan tüm harcamaların %20’si bakiyenize geri yüklenirken, aynı gün içerisinde herhangi bir sınır olmadan harcamalarınızdan tekrar tekrar kazanmanın fırsatını yakalıyorsunuz. 
Tepe Nautilus’ta bulunan, MultiNet üye işyerinde kampanyadan faydalanabilmek için MultiPay uygulaması üzerinden harcama yapacağınız noktayı seçmeniz ve “Bugün Buradayım” butonuna basmanız yeterli.

Tepe Nautilus, sizi 4 Kasım-4 Aralık tarihleri arasında MultiNet üye işyerlerinden, sınırsınız TatlıPara kazanmaya davet ediyor. 

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Metropol İstanbul Avm Metropol İstanbul'da 505 hediyeli Mutluluk Kampanyası
Alışveriş ve eğlencenin Ataşehir’deki gözde noktası Metropol İstanbul, üç ay kesintisiz devam edecek 505 hediyeli “Mutluluk Kampanyası”yla misafirlerini alışverişin tadını çıkarmaya davet ediyor.
Kampanya Tarihi: 01 Temmuz - 30 Temmuz 2020
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ