Tepe Nautilus Mobil Uygulaması Kazandırmaya Devam Ediyor

Kampanya Tarihi: 14 Haziran - 26 Haziran 2021

Tepe Nautilus Mobil Uygulaması Kazandırmaya Devam Ediyor 

50 TL’lik alışverişe anında 50 TL hediye
Kampanyalara katılım için sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus Mobil, 14-26 Haziran tarihleri arasında tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor. Kampanyaya katılım için alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını çekip sisteme yükleyen kullanıcılar, sıra beklemeden kayıt işlemini yaparak 50 TL yüklü Tepe Nautilus Card’ın sahibi oluyor.  


Tepe Nautilus’taki kampanya masasından ya da danışma noktasından hediye kartlarını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı seçili mağazalarda sokağa çıkma kısıtlaması dışındaki günlerde anında harcayabilecek. Kullanıcılar aynı zamanda mağaza, restoran ve kafelerin Tepe Nautilus’a özel kampanyalarına ‘Fırsatlar’ kategorisinde yer alan bilgilerden ulaşabiliyor. 


Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros AVM’de Şansınıza Hız Katın
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, şanslı bir ziyaretçisine Mercedes-Benz A 200 Sedan Progressive 2021 model otomobil hediye ediyor.
Kampanya Tarihi: 28 Eylül - 23 Ocak 2022
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ