Tepe Nautilus, 20. yaşına özel 20 hediye

Kampanya Tarihi: 26 Nisan - 26 Haziran 2022

İstanbul’un tam kalbinde aynı heyecan ve aşkla yeni yaşını kutlayan Tepe Nautilus, 20. yaşına özel 20 hediyeyi ziyaretçileriyle buluşturuyor. Scooterdan akıllı saate birbirinden özel hediyeleri kazanmak isteyen ziyaretçiler, 26 Haziran’a kadar tek seferde 250 TL ve katı yapılan alışveriş fişlerini Tepe Nautilus Mobil uygulamasına yükleyerek, çekilişe katılım sağlayabilecek. 

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan 
Tepe Nautilus, 20. yaşında da ziyaretçilerini alışverişin kalbinde buluşturmaya devam ediyor. Birbirinden özel kampanyalarla kazançlı alışveriş keyfini katlayan Tepe Nautilus, 20. Yaşını 20 özel hediye ile kutluyor. 

Tepe Nautilus Mobil uygulaması üzerinden 26 Haziran’a kadar gerçekleşecek çekiliş kampanyasında, Tepe Nautilus ziyaretçileri üyeliklerini gerçekleştirdikten sonra tek seferde 250 TL ve katları alışveriş fişlerinin fotoğraflarını çekip sisteme yükleyerek, sıra beklemeden kayıt işlemini tamamlıyor. Katılım sınırının bulunmadığı çekilişte scooter, akıllı saat, robot süpürge, Türk kahvesi makinesi, bisiklet, tablet, dik süpürge ve gıda hazırlama seti şanslı ziyaretçilerini bekliyor. 

Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ