Ünlü Markalar Uygun Fiyatlarla İstanbul Optimum Garaj Günlerinde

Kampanya Tarihi: 01 Kasım - 17 Kasım 2019

İstanbul Optimum’da 1-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Garaj Günlerinde ünlü markalar uygun fiyatlı ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak.
Yerli ve yabancı marka karmasının bir arada bulunduğu İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi, 1-17 Kasım tarihleri arasında düzenleyeceği ‘Garaj Günleri’ kapsamında, dünyaca ünlü markaları avantajlı fiyatlarla ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Ekonomik alışverişin adresi olan İstanbul Optimum, Garaj Günleri kapsamında Vakko Outlet, Yargıcı, Boyner Outlet, Brooks Brothers, New Balance, Intersport, Levi’s, U.S. Polo, Bambi, Dagi, Hummel, Elle Shoes, Flo, Giovane Gentile, Greyder, Kemal Tanca, Panço, Suwen, Pierre Cardin, Puma Outlet, Ramsey Kip, Jumbo, Özsüt, Kahve Dünyası gibi yerli ve yabancı öne çıkan markaların en beğenilen tasarımlarını ve lezzetlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Birbirinden farklı ve uygun fiyatlı ürünlerin yer alacağı İstanbul Optimum Garaj Günleri, -3 numaralı yeşil otopark alanında gerçekleşecek.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
Diğer AVM Kampanyaları
Hilltown Avm Küçükyalı SUPERMOM ALIŞVERİŞ FESTİVALİ 29-30 KASIM ve 01 ARALIK TARİHLERİNDE HILLTOWN AVM’DE
Küçükyalı Hilltown AVM, anne-çocukları bir araya getiren 7.Supermom Alışveriş Festivali’ne ev sahipliği yapıyor. 29-30 Kasım ve 01 Aralık tarihlerinde düzenlenecek festivalde söyleşiler, sürpriz hediyeler Hilltown AVM ziyaretçilerini bekliyor.
Kampanya Tarihi: 29 Kasım - 01 Aralık 2019
İstMarina Kartal Avm İstMarina AVM’den Audi Q2 Kazanma Şansı
Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte ‘kazançlı alışveriş’ mottosuyla büyük bir kampanya başlatan İstMarina AVM Audi Q2 Iphone Xs ve Samsung 4K UHD TV hediye ediyor..
Kampanya Tarihi: 15 Kasım - 15 Mart 2020
Emaar Avm /Shopping Mall EMAAR BLACK WEEKEND BAŞLIYOR!
İstanbul’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Emaar, AVM sektörünün en büyük kampanyalarından olan “Yarısını Kazan” ve “3 Al 2 Öde”den sonra yine sektörde bir ilke imza atarak “Black Weekend” kampanyası ile yapılan alışverişin %70’ini müşterilerine geri
Kampanya Tarihi: 29 Kasım - 01 Aralık 2019
Tepe Nautilus Avm TEPE NAUTILUS MULTİNET İLE KAZANDIRIYOR
Tepe Nautilus, harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. MultiNetliler Tepe Nautilus’a gelerek kampanya dahilindeki restoranlarda yapacakları her 30 TL ve üzeri harcamalarında %20 TatlıPara kazanıyor.
Kampanya Tarihi: 04 Kasım - 04 Aralık 2019
Beylikdüzü Migros Avm Beylikdüzü Migros AVM’den Alışveriş Yapın, Mercedes-Benz A200 AMG Kazanın
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, gerçekleştireceği çekilişle şanslı bir ziyaretçisine Mercedes-Benz A200 AMG armağan ediyor. 1
Kampanya Tarihi: 01 Kasım - 16 Şubat 2020
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ