M1KONYA AVM’DEN İÇ ISITAN KAMPANYA

Kampanya Tarihi: 30 Kasım - 13 Aralık 2020

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, kış soğuklarının kendini hissettirmeye başladığı bugünlere özel, sıcacık bir kampanyaya imza attı. M1Konya AVM 30 Kasım - 13 Aralık tarihlerinde geçerli kampanyasıyla, aynı gün içerisinde yapılan 350 TL ve üzeri alışverişlere battaniye hediye edecek.

2 Aralık 2020, İstanbul;
Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1Konya AVM, havaların her geçen gün daha da soğuduğu Aralık ayına özel, sıcacık bir kampanyaya imza attı.

Bölgenin ekonomisine ve sosyal hayatına önemli bir katma değer sağlayan M1Konya AVM, başlattığı yeni kampanyasıyla 30 Kasım – 13 Aralık tarihlerinde aynı gün içinde yapılan 350 TL ve üzeri alışverişlerde ziyaretçilerine battaniye hediye edecek.

Tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde misafirlerine havadar ve sağlıklı ortamlar sunan M1Konya AVM’nin stoklarla sınırlı kampanyasına katılmak için acele etmek gerekiyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ