Yeni Bir Yıl, Yeni Bir Sen Kanyon’da

Kampanya Tarihi: 01 Aralık - 31 Aralık 2022

Her yeni yılı sıra dışı ve eğlenceli bir konsept ile karşılayan Kanyon, bu yıl Axess sponsorluğunda devasa bir iyilik hareketi ile yeni yılı karşılıyor. “Bu yeni yılda her konuda “iyi” olalım. Biz değişelim, dünyamız değişsin. İyi Yaşayanlar Kulübü’nde buluşalım.” diyerek, büyüleyici Igloo’sunun altında herkesi iyi hissetmeye davet eden Kanyon, 1-31 Aralık tarihlerinde atölyeler, söyleşiler, konserler ve daha onlarca “iyi” etkinliği misafirlerinin beğenisine sunarak rengarenk bir yıl diliyor.
 
Bu yıl merkezine sadece “iyi” olanı alan Kanyon, alışveriş kültürünü eğlenceli ve öğretici bir hale getirerek, misafirlerine kişisel dönüşümleri için güçlü motivasyonlar ve farkındalıklar yaratabilecekleri “iyi” bir yıl diliyor. 1 – 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan atölyeler, söyleşiler, konserler ve daha birçok iyileştirici etkinlikle özlenen yeni yıl ruhunu deneyimlerken dünyamızı değiştirmeye önce kendimizden başlayabileceğimiz coşkulu bir yılın da kapıları aralanıyor.

Aralık ayı boyunca atölyeler, söyleşiler, konserler ve daha birçok sürpriz Kanyon’da! 

1-20 Aralık tarihleri arasında Kanyon Etkinlik alanında yer alacak Igloo içerisinde hem yetişkinler hem de çocukların katılım gösterebileceği benzersiz etkinlikler bir arada sunulurken, Kanyon misafirleri yepyeni deneyimler edinme şansı yakalayacaklar. 

İyi Hikayeler Biriktirmek: Ayça Derin Karabulut & Aylin Balboa, Nazlı Sunal ve Sinem Ülker ile İyi Yaşam, Esmiyor Podcast: Daha Yeni mi Başlıyor? Konuk: Faruk Eczacıbaşı, Yekta Kopan ile Tiyatro Söyleşisi, Tamer Yılmaz ile İyiyi Görme Sanatı, Piraye ile Seyir Dönüşüm Sohbeti: Seyir Eden Misin Seyreden Mi Bu Alemde?, 2022’de İyi Gelenler 2023’te İyi Gelecekler, Muammer Brav, Türkiye’de Bitkisel Beslenme: İdil Yazar & Ferit Kohen & Zehra Uyanık, Zeynep Turan  ile Klişeleri Özletecek 2023, İyi Bir İnsan Olmak Ne Demek?: Ayça Derin Karabulut & Gökhan Çınar, söyleşilerinin yanı sıra  atölyeler ile keyifli zaman geçirecek olan Kanyon misafirleri, TuzBiber Stand Up gösterileri ile eğlenceli anlar yaşayacaklar. 
 
4 gün, 4 farklı tarz, 4 konser ile yeni yılın müziği Kanyon’da!
Yeni yılı “İyilik” konsepti ile karşılayacak olan Kanyon, dört gün boyunca, dört farklı tarzda müzik dünyasının en sevilen isimlerini 22 - 25 Aralık tarihleri arasında misafirleriyle ile buluşturacak.

Şarkılarıyla müzikseverleri 80’lerin ışıltılı dünyasında yepyeni bir yolculuğa çıkartan ritimleriyle Klor, Indie Rock ve Dream Pop denildiğinde yerli sahnenin ilk akla gelen ekiplerinden The Away Days, Kanyon etkinlikleri kapsamında IKSV tarafından bir araya getirilen müzisyenlerin yer aldığı Kanyon Senfoni Orkestrası, Büyük İnsan şarkısı Youtube’da beş milyondan fazla dinlenen ve Türkçe Pop müziğin önemli temsilcilerinden Gökhan Türkmen yeni yıl konserleri için Kanyon’da olacak. 
İyi Pazar Kanyon’da!

Doğaya, insana ve insan ruhuna iyi gelen markaları Kanyon misafirleri ile bir araya getirecek olan “İyi Pazar” 26 -31 Aralık tarihleri arasında Kanyon Etkinlik Alanı’nda kurulacak. Takı, dekorasyon, gıda, tasarım, oyuncak, kırtasiye ve daha pek çok ürün kategorisinin yer alacağı İyi Pazar’ı sakın kaçırmayın.
Axess’le yeni yılda Kanyon’da kazan!

Bu yıl 1-31 Aralık tarihlerinde Juzdan’dan hemen katıl ya da KANYON yazıp 4566’ya SMS gönderen Kanyon misafirleri, kampanyaya dahil Axess üye iş yerlerinde her 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL chip-para, toplamda 500 TL chip-para kazanacaklar.
Siz de yeni yılı Kanyon’da karşılamak için “Yeni Yılda Yeni Bir Sen” etkinliklerini ajandanıza not etmeyi unutmayın.

E-Bültene Katıl Kampanyalardan Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ